°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Namiesto radosti poriadne depresie: Toto Evelyn od najbližších nečakala!

Eva Evelyn Kramerová
Eva Evelyn Kramerová
Zdroj: Instagram E.K.
06.12.2016 11:30

BRATISLAVA – Ako v najhoršom sne! Komička Eva Evelyn Kramerová (24) je známa tým, že si dokáže zo všetkého vystreliť. Ale ako sa nám podarilo nedávno zistiť, aj ona má dni, keď sa dostane do úzkych. Dokonca aj v deň, kedy by ste to najmenej čakali. A môžu za to jej najbližší...


S príchodom decembra každý vie, že sa blížia tie najobľúbenejšie dni, či už sviatok Svätého Mikuláša, alebo vianočné sviatky, kedy sú najmä deti, ale i tí starší obdarúvaní. No nie každý dostane do čižmy či pod stromček obľúbenú sladkosť či vec, po ktorej túži. Mnohí dostanú aj to, čo by ani vo sne nečakali.  To je prípad aj komičky Evy Evelyn Kramerovej. Tá nám priznala, že namiesto radosti z darčeku dostala depresie.

„Takto, moja babka mi dala, ale to bol Mikuláš, nie Vianoce...  Všetkým dala sladkosti a mne dala náplaste na chudnutie. Babka prezieravá, čiže som takú mini depresku dostala, joj radšej by som mala toffifee, ale tak, to je sranda. Vždy, keď to je zlé, tak to použijem ako inšpiráciu,“ povedala nám Evelyn. Pozrite si video. 

Aj vy ste dostali dar, ktorý vás nepotešil?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 216Galéria

Eva Evelyn Kramerová Eva Evelyn Kramerová Evelyn sa na nedávnej Eva Kramerová alias Evelyn

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články