°C

Štvrtok, 6. august 2020. Meniny má Jozefína, zajtra Štefánia.

Koniec v šoubiznise?! Toto je nový džob Jara Slávika!

Jaro Slávik
Jaro Slávik
Zdroj: TV JOJ
16.11.2016 05:45

BRATISLAVA - Šou Česko Slovensko má talent sa nezadržateľne blíži k svojmu koncu. No a so záverom jojkárskeho projektu sa nám do redakcie dostala zaujímavá informácia - porotcovský kat Jaro Slávik (42) má vraj nový džob. Prekvapujúco však nie v rámci umeleckej brandže... Zarezávať má po novom ako manažér športového areálu. Znamená to jeho koniec v šoubiznise?!


Jaro Slávik sa v očiach verejnosti preslávil ako kat z jojkárskej šou Česko Slovensko má talent. Tam si do kresla porotcu sadol ako ostrieľaný hudobný producent, ktorý za roky svojej kariéry spolupracoval s veľkými svetovými hviezdami. O to väčším prekvapením je informácia, ktorá sa nám do redakcie dostala v týchto dňoch.

Známy suverén má vraj novú prácu... No nie v rámci šoubiznisu. Podľa našich zistení sa po novom začal venovať úplne inému odvetviu. „Jaro by mal čoskoro začať robiť manažéra veľkého športového areálu neďaleko Šamorína,“ dozvedeli sme sa od nášho dobre informovaného zdroja zo Slávikovho okolia. 

Oslovili sme v tejto súvislosti aj samotného producenta, nech nám prezradí či sa popri novom džobe bude venovať aj svojej umeleckej agentúre. Alebo to znamená jeho definitívny koniec v šoubiznise? „Podnikám v športovom marketingu od minulého roka‚“ povedal pre Topky.sk Slávik. K tejto konkrétnej ponuke a ani k tomu, či má ešte aktivity aj v umeleckej agentúre, sa nevyjadril. Nechajme sa prekvapiť, ako sa napokon jeho nové pracovné zameranie vyvinie. 

Viete si predstaviť Jara Slávika ako manažéra športového areálu?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 1406Galéria

Jaro Slávik Jaro Slávik je už Jaro Slávik má po Jaro Slávik je okrem

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Joj, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články