Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Jojka odvysiela novú šou: Hlavnou hviezdou Jaro Slávik... Neuveríte, na čo sa nechal nahovoriť!

Gurmáni uliceGaléria fotiek (5)
Gurmáni ulice
Zdroj: TV JOJ

BRATISLAVA - Už túto nedeľu televízia Joj predstaví na svojich obrazovkách nový špeciálny magazín s názvom Gurmáni ulice. Jeho hlavou hviezdou je prísny kat z Talentu Jaro Slávik (43) a spolu s ním sa v šou predstavia aj herec Michal Nemtuda (30) a Ludwig Bagin (40), známy ako poštár z Pošty pre teba. Neuveríte, na čo sa trojica nechala nahovoriť!


Jaro Slávik je verejnosti známy predovšetkým ako nekompromisný porotcovský kat z obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Aktuálne ho však verejnosť bude mať možnosť spoznať v trochu inom svetle... Hoci aj tento raz bude hodnotiť. Posvieti si však na jedlá z našich ulíc. 

Spolu s hercom a režisérom Michalom Nemtudom a poštárom z Pošty pre teba Ludwigom Baginom bude totiž hviezdou novej jojkárskej šou s názvom Gurmáni ulice. A v pilotnej časti, ktorú Jojka odvysiela už túto nedeľu, sa trojica pustí do jedál, ktoré ponúkali vianočné trhy v Bratislave. 

„Väčšina z nás sa stretla so streetfoodom alebo fastfoodom. Najmä v mestách, kde nemáme čas a žijeme hekticky, si skôr kúpime niečo na ulici, na pumpe, než navaríme poctivé domáce jedlo. A tak mi napadlo, že by som sa mohol povenovať práve všetkým inštitúciám rýchleho stravovania. Ostatne, ja som veľkým fanúšikom tohto typu jedla,“ vysvetlil Slávik, prečo sa na tento projekt dal. 

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
  {{ question.context }}
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Jojka odvysiela novú šou: Hlavnou hviezdou Jaro Slávik... Neuveríte, na čo sa nechal nahovoriť!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články