°C

Sobota, 8. august 2020. Meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.

Jojka odvysiela novú šou: Hlavnou hviezdou Jaro Slávik... Neuveríte, na čo sa nechal nahovoriť!

Gurmáni ulice
Gurmáni ulice
Zdroj: TV JOJ
05.01.2018 13:30

BRATISLAVA - Už túto nedeľu televízia Joj predstaví na svojich obrazovkách nový špeciálny magazín s názvom Gurmáni ulice. Jeho hlavou hviezdou je prísny kat z Talentu Jaro Slávik (43) a spolu s ním sa v šou predstavia aj herec Michal Nemtuda (30) a Ludwig Bagin (40), známy ako poštár z Pošty pre teba. Neuveríte, na čo sa trojica nechala nahovoriť!


Jaro Slávik je verejnosti známy predovšetkým ako nekompromisný porotcovský kat z obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Aktuálne ho však verejnosť bude mať možnosť spoznať v trochu inom svetle... Hoci aj tento raz bude hodnotiť. Posvieti si však na jedlá z našich ulíc. 

Spolu s hercom a režisérom Michalom Nemtudom a poštárom z Pošty pre teba Ludwigom Baginom bude totiž hviezdou novej jojkárskej šou s názvom Gurmáni ulice. A v pilotnej časti, ktorú Jojka odvysiela už túto nedeľu, sa trojica pustí do jedál, ktoré ponúkali vianočné trhy v Bratislave. 

„Väčšina z nás sa stretla so streetfoodom alebo fastfoodom. Najmä v mestách, kde nemáme čas a žijeme hekticky, si skôr kúpime niečo na ulici, na pumpe, než navaríme poctivé domáce jedlo. A tak mi napadlo, že by som sa mohol povenovať práve všetkým inštitúciám rýchleho stravovania. Ostatne, ja som veľkým fanúšikom tohto typu jedla,“ vysvetlil Slávik, prečo sa na tento projekt dal. 

Stravujete sa v rýchlom občerstvení?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 1060Galéria

Gurmáni ulice Ludwig Bagin Jaro Slávik Michal Nemtuda Trojica si posvieti na

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Joj;
VIDEO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články