°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Slávikova nočná mora: Toto bolo horšie ako kúzelníci!

Jaro Slávik takto vyvaľoval oči.
Jaro Slávik takto vyvaľoval oči.
07.10.2016 13:15

BRATISLAVA – Neudržal sa! Už túto nedeľu si budú môcť diváci Jojky opäť vychutnať obľúbenú šou Česko Slovensko má talent. Okrem nadaných účinkujúcich sa tu však predvedie aj istá mladá slečna, ktorá jedného z najprísnejších porotcov Jara Slávika (42) takmer unudí k smrti. Pozrite, takto tvrdo zhodnotil jej nevydarené vystúpenie!


Čo na srdci, to na jazyku! Ďalšiu epizódu obľúbenej šou Česko Slovensko má talent diváci uvidia v nedeľu večer a budú sa mať veru na čo pozerať. Tentokrát budú svedkami aj nie príliš vydareného vystúpenia mladej slečny Viktórie Geméšiovej. Sedemnásťročná študentka prišla ukázať svoje mažoretkovské číslo a pre porotcu Jara Slávika sa toto predstavenie stalo doslova nočnou morou.

Po úvode plnom vtipkovania medzi súťažiacou a mužskými porotcami sa to nakoniec zvrtlo na nemastné- a neslané vystúpenie. Mažoretka Jara ani Jakuba veľmi nezaujala. Slávik gúľal po celý čas očami a nudil sa. Jakub sa zasa neustále hral s perom.

Vystúpenie mladej slečne totiž veľmi nevyšlo, často jej padali paličky, čo si na záver neodpustil okomentovať aj najprísnejší porotca, ktorý dokonca ako jediný počas tanca stlačil červené X. „Ja som zistil, že okrem kúzelníkov nemám rád ani mažoretky. V priebehu tvojho vystúpenia  som pochopil, že celý svoj život som nemal rád mažoretkovanie. To bolo o 3 minúty dlhšie, ako to trojminútové vystúpenie malo byť,“ naložil slečne v záverečnom hodnotení znudený Jaro Slávik.  Viac uvidíte v nedeľu na Jojke.

Páčia sa vám vystúpenia mažoretiek?

82 % nie
áno 18 %

Hlasovalo: 364Galéria

Jaro Slávik takto vyvaľoval Vystúpenie mladej mažoretke nevyšlo. Viktórii Geméšiovej vystúpenie nevyšlo. Viktórii Geméšiovej padali paličky. Porotca Jaro Slávik sa Jaro Slávik vyvaľoval iba

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Tv Joj;
VIDEO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články