Zhúlený Šeps z markizáckej SuperStar: Pribratý, zarastený... Nespoznáte ho! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Zhúlený Šeps z markizáckej SuperStar: Pribratý, zarastený... Nespoznáte ho!

Michal Šeps patril v šou SuperStar k najvýraznejším spevákom.
Michal Šeps patril v šou SuperStar k najvýraznejším spevákom.
30.10.2015 13:30

BRATISLAVA - To je on?! Michal Šeps (20) sa do povedomia verejnosti dostal vďaka speváckej šou SuperStar. Už tam spevák vzbudil rozruch - svojím vzhľadom a hudobným štýlom, ktorému sa v Česku a na Slovensku veľa hudobníkov nevenuje, ale najmä pozitívnym vzťahom k ľahkým drogám. Konkrétne k marihuane. Odvtedy ubehli už štyri roky a vzhľad mladého umelca je úplne iný. Tvár má zarastenú, na hlave dredy a pribral aj zopár kíl. Je skrátka na nepoznanie.


Keď sa Michal Šeps prihlásil do speváckej šou SuperStar, mal len 16 rokov. No ani pomerne nízky vek mu nebránil k tomu, aby sa verejne priznal k svojmu veľmi pozitívnemu vzťahu k marihuane. Veď napokon aj to akosi dopĺňalo jeho rasta-imidž. 

Odvtedy uplynuli už štyri roky a na spôsobe spevákovho života sa toho veľa nezmenilo. Stále holduje ľahkým drogám a rovnako miluje aj reggae hudbu. No predsa len u hudobníka nastala aj istá zmena, a to vo výzore.

Za pár rokov je Šeps doslova na nepoznanie. Svedčí o tom fotka, ktorú zverejnil na sociálnej sieti Facebook. Na zábere fotenom v „marihuanovom záhone“ stojí viditeľne pribratý spevák s dlhými dredmi na hlave a hustou bradou, ktorá „zdobí“ jeho bacuľatú tvár. Skrátka, hotový rastaman. Svoj imidž tak vyšperkoval k úplnej dokonalosti... Alebo skôr k totálnej katastrofe? Čo myslíte?

Michal Šeps sa za štyri roky zmenil doslova na nepoznanie.
Zhúlený Šeps z markizáckej
Zdroj: Facebook M.S.

Páči sa vám imidž Michala Šepsa?

80 % nie
áno 20 %

Hlasovalo: 1010Galéria

Michal Šeps patril v Michal Šeps sa za Michal Šeps je aj Michal Šeps na seba Michal Šeps mal už

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Facebook M.Š., Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články