Tajná svadba Zory Czoborovej (47): Zobrala si o 14-rokov mladšieho! | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Tajná svadba Zory Czoborovej (47): Zobrala si o 14-rokov mladšieho!

Zora Czoborová sa vo štvrtok podvečer vydala.
Zora Czoborová sa vo štvrtok podvečer vydala.
08.08.2014 09:15

MODRA - Je z nej vydatá pani! Najznámejšia slovenská fitneska Zora Czoborová (47) prežíva v týchto dňoch najšťastnejšie chvíle svojho života. Vo štvrtok podvečer sa totiž tajne vydala. Jej vyvoleným sa stal o 14 rokov mladší priateľ Peter (31), s ktorým sa brunetka zasnúbila počas minuloročnej dovolenky v Karibiku.


Po mnohých nevydarených vzťahoch a rokoch hľadania Zora Czoborová konečne našla toho pravého! Jej vyvoleným sa stal o 14 rokov mladší pracovník v IT oblasti Peter. Tomu brunetka prisľúbila ruku už vlani v marci počas dovolenky v Karibiku. Svoje áno si však dvojica povedala až po takmer roku a pol. A to v úplnej tajnosti. 

Detaily svojej svadby fitneska dokonca do poslednej chvíle neprezradila ani svojim kamarátom. A nič konkrétne nechcela povedať ani nám. „Budeme to mať mimo Bratislavy, obrad aj hostinu na jednom mieste,“ povedala nám Czoborová v júli, no podrobnosti si nechala pre seba.  

Dnes je už jasné, že snúbenci si za svoj veľký deň zvolili netradične štvrtok. Svadba sa konala v romantickom hoteli v krásnom prostredí Malých Karpát a dokopy sa jej zúčastnilo približne 30 hostí. Dojem ako z rozprávky podčiarkli aj holubice, ktoré novomanželia krátko po bozku spoločne vypustili. Nevesta mala na sebe biele šaty z dielne španielskeho návrhára, za ktoré zacvakala vraj okolo 3000 eur. 

Čakali ste, že sa Zora niekedy vydá?

78 % nie
áno 22 %

Hlasovalo: 2091Galéria

Zora Czoborová sa vo Zora Czoborová sa vydala Zora Czoborová a jej Vyvoleným Zory Czoborovej sa Zora Czoborová si biele

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články