Dare Rolins vyliezajú z bikín: Rytmus, bacha na ňu! | Topky.sk

Utorok, 18. jún 2019. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Dare Rolins vyliezajú z bikín: Rytmus, bacha na ňu!

Dara Rolins sa pýši vypracovanou postavičkou.
Dara Rolins sa pýši vypracovanou postavičkou.
17.08.2013 13:00

PRIMORSKO - Má sa čím pochváliť! Dara Rolins (40) nedávno absolvovala dovolenku v Španielsku, teraz si užíva slnko v Bulharsku. Kým po večeroch vystupuje v miestnych kluboch, počas dňa si vychutnáva pobyt na pláži či na jachte. V úsporných bikinách vystavuje na obdiv svoje telo, ktoré snáď nikdy nemala tak vyrysované ako v tomto roku. Jej partner Patrik Rytmus Vrbovský by si ju mal viac strážiť.


Poriadne zamakala! Dara Rolins sa vždy mohla pýšiť štíhlym telom. Ako speváčka chce totiž na pódiu dobre vyzerať, a tak si na postavu dáva pozor. Zaujímavé však je, že až v štyridsiatke sa odhodlala na pravidelné cvičenie.

Doteraz sa blondínka prezentovala skôr ako človek, ktorý sa zameriava na zdravú stravu a v kondícii sa udržiavala skôr tancom či behaním. V posledných mesiacoch však pritvrdila. „Chodím päťkrát do týždňa cvičiť. Je to o pravidelnosti a pevnej vôli. A myslím, že polročné cvičenie pilatess sa na mojej postave podpísalo tiež dosť výrazne,” povedala nám Dara.

Dovolenkové obdobie odhalilo, že výsledky sú jasne vidieť. V plavkách totiž speváčka ukazuje figúru, akú snáď ešte ani nemala. Telo bez tuku a s vyrysovanými svalmi je určite magnetom pre všetky pánske oči. Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý s pop divou trávi dovolenku v Bulharsku, si na ňu musí dávať pozor.

Speváčka Dara Rolins nemá problém vyjsť v lete v outfite bez podprsenky. Kto ďalší, sa dočítate na ženskom magazíne FEMINITY.sk

Boli ste niekedy pri mori aj pracovne?

73 % nie
áno 27 %

Hlasovalo: 675Galéria

Dara Rolins sa pýši Dara Rolins na svojej Dara Rolins má vypracované Dara Rolins sa má Dara Rolins v plavkách. Dara Rolins nahodila svoju Dara Rolins dovolenkuje v

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: archív DR

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články