Právnik opitému Adamcovi: Ty už radšej mlč! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Právnik opitému Adamcovi: Ty už radšej mlč!

Lukáš Adamec sa už pre médiá nevyjadruje.
Lukáš Adamec sa už pre médiá nevyjadruje.
10.08.2012 11:00

KOŠICE – Nepovie už ani slovo! Superstarista Lukáš Adamec (25), ktorý v pondelok opitý spôsobil haváriu, si po incidente sypal popol na hlavu pred markizáckymi kamerami. Hovoril, že dúfa, že mu za to zoberú vodičák aspoň na osem rokov. Keď ho však neskôr kontaktovali iné médiá, narazili už len na mlčanie. Spevák totiž na radu právnika drží bobríka mlčanlivosti.


Lukáš Adamec sa v prvom momente k pondelkovej nehode postavil čelom. Pred markizáckymi kamerami priznal vinu a oľutoval svoju nezodpovednosť. Keď sa s ním však chceli spojiť ďalší novinári, narazili len na nedobytnú stenu mlčania. 

Topky.sk sa snažili zistiť, čo sa vlastne v osudný deň stalo, prečo si vypil, čo mu nato povedali známi a ako vníma policajné vyšetrovanie. Odpovedí sme sa však nedočkali. Spevákova manažérka Števka Matejová nám objasnila interpretove mlčanie. „Už sa k havárii vyjadrovať nebude. Odporučil mu to právnik,“ povedala nám. 

Adamec po nehode nafúkal 1,42 promile a polícia už začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví a prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Superstaristovi hrozia dva roky väzenia.. „V danej veci stále prebieha vyšetrovanie,“ povedala nám Krajská košická policajná hovorkyňa Jana Mesárová. V prípade, keď sa vodičovi stane podobná vec prvý raz, môže nakoniec vyviaznuť len s finančnou pokutou a zákazom šoférovania na niekoľko rokov.


Galéria

Lukáš Adamec sa už Lukáš v pondelok nedal Takto dopadlo Adamcovo vozidlo. Lukáš si pred markizáckou Polícia už začala voči Lukáš Adamec vo finále Lukáš Adamec bol už

Nástroje k článkuZDROJ: mik
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články