Piatok, 14. máj 2021. Meniny má Bonifác, zajtra Žofia.

Polonahý Latinák ochrankárke: Na vtáka ohniváka mi nesiahaj!

Kontrolórka na letisku už podľa Lukáša Latináka zašla príliš ďaleko.
Kontrolórka na letisku už podľa Lukáša Latináka zašla príliš ďaleko.
21.07.2012 11:00

SLIAČ - Opäť vo vzduchu! V jednej z nedávnych epizód programu vo Štvorici po Slovensku sa cestovatelia ocitli v lietadle. Tentoraz si však Marián Miezga (37) a Lukáš Latinák (35) vyskúšali vyšší level, a to stíhačku. Kopu adrenalínu však nezažili iba v oblakoch, ale aj pri vstupnej kontrole. Zabávači sa kvôli neustálemu pípaniu bezpečnostného rámu totiž museli vyzliecť do spodnej bielizne.


Nečakané zážitky! Humoristi z programu Vo štvorici po Slovensku už prežili rôzne situácie. Na Mariána Miezgu a Lukáša Latináka najnovšie čakal let stíhačkou. No ešte predtým museli prejsť cez prísnu kontrolórku a evidentne zlomyseľný bezpečnostný rám.

Ten totiž pípal tak dlho, kým herci neboli len v trenkách. Zaujímavé však je, že detektor kovov sa pri Latinákovi nezastavil ani vtedy. „Pani sa preto priblížila rukou k jeho intímnym partiám, aby ho skontrolovala. No Lukáš jej jasne naznačil, že sa ich dotýkať nebude,” dozvedeli sme sa.

Zabávač však neskôr zbledol ešte viac. A to tesne pred štartom, keď sa od inštruktora dozvedel, že si má sadnúť do prúdového lietadla vyrobeného v roku 1969. „Celkom som sa tešil, ale už si nie som istý,” vyhlásil Latinák v kokpite pri rýchlosti 700 kilometrov za hodinu. Jeho zážitok z oblakov si môžete pozrieť v dnešnej časti Vo štvorici po Slovensku.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články