Veľký návrat Mariky Gombitovej plný otáznikov! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Veľký návrat Mariky Gombitovej plný otáznikov!

Marika Gombitová
Marika Gombitová
10.01.2012 19:00

BRATISLAVA - Už v piatok 13. januára odvysiela Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) na Jednotke ďalšiu časť hudobno-zábavného programu Legendy popu. Tentoraz v relácii odznejú hity Mariky Gombitovej. Je však otázne, či do štúdia príde aj samotná speváčka.


Stále nie je jasné, či a akou formou sa na šou ukáže Marika Gombitová. "Robíme všetko pre to, aby bola prítomná. To, či príde osobne, v tejto chvíli stále nevieme," povedal v utorok riaditeľ Jednotky Vladimír Burianek, ktorý poznamenal, že hviezda sa možno v programe objaví prostredníctvom videoodkazu či telemostu.

"Snažíme sa to urobiť tak, aby boli diváci prekvapení," dodal Burianek. Podľa webstránky marikagombitova.sk sa v programe predstavia Nela Pocisková (Vyznanie), Misha (Adresa ja, adresa ty), Marcel Palonder (Koloseum), Zdenka Predná (Študentská láska), Dominika Mirgová (Slnečný kalendár), Natália Hatalová (Správne dievčatá), Mária Čírová (Prosba), Katka Koščová (Šaty) a Janko Lehotský s Máriou Čírovou (S tou nádejou choď spať).

Po časti venovanej Marike Gombitovej sa tvorcovia Legiend popu zamerajú v piatok 20. januára na Vaša Patejdla. Po ňom príde rad na českú formáciu Olympic, ktorá sa v šou predstaví 27. januára. V ďalších častiach programu tvorcovia priblížia tvorbu Lucie Bílej a Karola Duchoňa. Moderátormi programu budú opäť Kristína Farkašová a Milan Zimnýkoval.

Legendy popu odštartovali v jeseni sériou prvých deviatich častí. Tie boli venované kapele Tublatanka (21.10.), Robovi Grigorovovi (28.10.), Jankovi Lehotskému a kapele Modus (4.11.), Petrovi Nagyovi (11.11.), Richardovi Müllerovi (18.11.), Pavlovi Hammelovi (25.11.), Beáte Dubasovej (2.12.), Mirovi Žbirkovi (9.12.) a skupine Elán (16.12.). Počas sviatkov odvysielala Jednotka aj dve špeciálne vydania Legiend popu.

Tip: Kedy presne vysielajú Legendy Popu nájdeš na stránke telkac.sk


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: TASR

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články