Odviazaná miss Husárová: Takto provokovala! | Topky.sk

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Odviazaná miss Husárová: Takto provokovala!

Veronika Husárová  na nedávnej párty takto zvádzala.
Veronika Husárová na nedávnej párty takto zvádzala.
06.07.2011 00:01

BRATISLAVA – Srší sexepílom! Modelka Veronika Husárová (24) sa právom pýši titulom Miss Slovensko 2007. Svoje zvodné krivky totiž dokáže predviesť so všetkým, čo k tomu patrí. Potvrdila to aj na nedávnej párty, kde všetkých prítomných dostala do varu!


Užila si to! Koncom minulého týždňa sa v jednom z bratislavských podnikov konal žúr, na ktorom sa zišli priatelia missky Veroniky Husárovej. Tmavovlasá kráska si pri tej príležitosti obliekla minišaty s hlbokým výstrihom. Ich rafinovaný strih a výrazná červená farba sa postarali o to, že modelka bola stredobodom pozornosti!

„Výborne sme sa zabavili,“ pochvaľovala si vydarenú párty Veronika, keď sme ju oslovili. Ako nám prezradila, o program sa postaral spevák Lazaro de Jesús Hodelin Thomas známy najmä z tanečnej súťaže Let´s Dance.

Na parkete missku spoločne s kamarátkami povykrúcal exotický mladý tanečník. „Naučila som sa nejaké figúry, ktoré dom doteraz nevedela,“ prezradila nám Husárová, ktorá v markizáckej tanečnej šou tiež kedysi účinkovala. „Celú noc som pretancovala. Ale bolo treba odísť, lebo na ďalší deň ma čakali nejaké pracovné povinnosti,“ dodala Veronika. Tá z párty odchádzala zhruba o pol štvrtej nadránom.

Je podľa vás Veronika Husárová sexi?

77 % nie
áno 23 %

Hlasovalo: 1880Galéria

Veronika Husárová  na Veronika Husárová si párty Veronika Husárová vie, ako Veronika sa v spoločnosti O program na párty

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: Radoslav Kubiš

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články