Nedeľa, 11. apríl 2021. Meniny má Július, zajtra Estera.

Voľby prezidenta 2019: Šefčovič pozýva všetkých ľudí, aby išli dnes voliť

Kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič odvolil o 11:00 spolu so svojou rodinou.
Kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič odvolil o 11:00 spolu so svojou rodinou.
Zdroj: Vlado Anjel
30.03.2019 11:13

BRATISLAVA - Kandidát na prezidenta Maroš Šefčovič pozýva všetkých ľudí, aby prišli dnes voliť.Čítajte aj: VOLEBNÝ ONLINE Dlhoočakávaný súboj je tu: Slovensko si volí hlavu štátu


„Aby sme mali tak vysokú volebnú účasť, ako bola minule v Bratislave,“ povedal Šefčovič novinárom po tom, ako bol so svojou rodinou voliť v základnej škole v bratislavskej Karlovej Vsi. Ako povedal, v tejto škole jeho manželka učila a chodili do nej aj jeho dcéry. Verí, že volebná účasť bude vysoká vo všetkých regiónoch Slovenska.

Či očakáva tesný výsledok medzi ním a kandidátkou Zuzanou Čaputovou, nepovedal. „Uvidíme za pár hodín. Apelujem, aby bola volebná účasť čo najvyššia, pretože od toho sa odvinie legitimita budúceho prezidenta,“ dodal.

Maroš Šefčovič
Kandidát na prezidenta Maroš
Zdroj: Vlado Anjel

Preto robil všetko preto, aby do poslednej chvíle komunikoval svoj sociálny program. Šefčovič si uvedomuje, že SR potrebuje celospoločenský zmier a viac pokoja. „Napätie nám odčerpáva sily od tých tém, ktoré musí Slovensko riešiť. Aby sme si vedeli nakresliť, akú krajinu chceme o päť, desať rokov,“ povedal. Dnes pozval svoju rodinu na obed, po ktorom chce príjemné počasie využiť na prechádzku popri Dunaji.

Kandidát na prezidenta Maroš
Zdroj: Vlado Anjel

 


Galéria

Kandidát na prezidenta Maroš Kandidát na prezidenta Maroš Kandidát na prezidenta Maroš Kandidát na prezidenta Maroš

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
VIDEO: Topky/Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články