Víkendová kuriozita: VIDEO V Bratislave jazdil Mikuláš, od polície dostal zákaz, TOTO dal deťom | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Víkendová kuriozita: VIDEO V Bratislave jazdil Mikuláš, od polície dostal zákaz, TOTO dal deťom

Mikuláš prechádzkami po Landererovom parku na Šafárikovom námestí v Bratislave.
Mikuláš prechádzkami po Landererovom parku na Šafárikovom námestí v Bratislave.
Zdroj: Tip čiateľa
09.09.2018 16:00

BRATISLAVA – Sviatok svätého Mikuláša si každoročne pripomíname 6. decembra. Po včerajšom slávnostnom otvorení Landererovho parku na Šafárikovom námestí v bratislavskom Starom Meste to ale vyzerá tak, že tohto roku prišiel Mikuláš s väčším časovým predstihom. Neuveríte, s akým zážitkom sa s nami podelil náš čitateľ.


Vaše tipy

Slnečné septembrové počasie vylákalo mnoho ľudí pokochať sa krásami našej prírody. Bratislavčania si zas spríjemnili sobotu prechádzkami po Landererovom parku na Šafárikovom námestí v bratislavskom Starom Meste, ktorý po troch rokoch prác sprístupnili verejnosti.

Mikuláš prechádzkami po Landererovom
Zdroj: Tip čiateľa

Slávnostné otvorenie si nenechal ujsť ani náš čitateľ, ktorý si odtiaľ odniesol naozaj nevšedný zážitok. Počas prechádzky zazrel, že sa k nemu blíži cyklista, prezlečený za Mikuláša. Preto neváhal, a začal ho natáčať na video.


Čítajte aj: Pôžitok z melódie vystriedal šok: FOTO Pouličný hudobník v Bratislave, jeho otázka vás prinúti zamyslieť sa!


Muža v mikulášskom kostýme si všimli aj policajti, ktorí ho po zastavení pravdepodobne požiadali, aby zosadol z bicykla a park opustil. Podľa slov čitateľa, muž hovoril anglickým jazykom.

Veľmi milé prekvapenie prišlo, keď siahol do svojho vreca a daroval žene sediacej na lavičke cukrík. Následne maškrtami obdaroval aj dve dievčatá, ktoré k nemu podišli.


Galéria

Mikuláš prechádzkami po Landererovom Mikuláš prechádzkami po Landererovom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články