Mira zobudil v noci hluk z ulice v Splite: Pozrel von oknom a... PREBOHA, veď oni tam sexujú! | Topky.sk

Sobota, 20. apríl 2019. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Mira zobudil v noci hluk z ulice v Splite: Pozrel von oknom a... PREBOHA, veď oni tam sexujú!

Zdroj: Tip čitateľa
07.09.2018 08:44

SPLIT - Chorvátsko sa v posledných rokoch stalo rajom britských turistov. Tí však už začínajú miestnym poriadne liezť na nervy, pretože sa často nevedia vpratať do kože. Podobne ako táto dvojica, ktorá nehanebne sexovala pod oknami bytových domov.


Obyvateľov štvrte Varoš v chorvátskom Splite prebudil v noci z pondelka na utorok hluk z ulice. Jedným z nich bol aj Miro, ktorý tam žije už dlhé roky. Pozrel z okna a tam zbadal neukáznenú dvojicu opretú o múr, ako súloží.

Mira zobudil v noci
Zdroj: Tip čitateľa

Neskôr si ľahli na cestu a pokračovali tam. Vôbec im nevadilo, že okolo nich prechádzajú ľudia. Odišli až po tom, ako na nich začali kričať pobúrení susedia. 

Mira zobudil v noci
Zdroj: Tip čitateľa

Mira zobudil v noci
Zdroj: Tip čitateľa

Miroslav priznáva, že v lete sa to v Splite nedá kvôli turistom, najmä tým britským a francúzskym vydržať. "To, čo tu vyvádzajú, je neuveriteľné. Bitky, drogy, sex na verejnosti. V sobotu ráno ležia muži aj ženy na chodníkoch, na ceste, iba počujete záchranku, ako lieta hore-dolu," prezradil Topkám. V tejto súvislosti dodal, že miestnym obyvateľom je ľúto, že do Chorvátska kvôli neustále sa zvyšujúcim cenám už nechodí toľko Slovákov a Čechov, pretože s nimi vraj nikdy nemali problémy. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články