Bláznivá jazda za bieleho dňa skončila tragédiou: Eve zrazilo na priechode mamičku | Topky.sk

Štvrtok, 19. júl 2018. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Bláznivá jazda za bieleho dňa skončila tragédiou: Eve zrazilo na priechode mamičku

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: Foto: polícia
01.11.2017 11:58

BRATISLAVA - Strašný osud. Ozvala sa nám čitateľka, ktorej zrazili mamičku za bieleho dňa na priechode pre chodcov. Dodnes nemôže prekúsnuť rodina zosnulej, že žena za volantom obišla z nehody bez trestu.


Vaše tipy

Pani Eva tvrdí, že podobná nehoda ako sa stala Danielovi Lipšicovi, sa stala aj jej. Na priechode pre chodcov totiž vodička zrazila jej mamu. Dokonca na dobre viditeľnom mieste. "Jazdila v protismere, pretože sa chcela zaradiť pred prichádzajúce autá. Boolo tam veľa vecí, čo porušila, ale, bohužiaľ, má muža vojenského policajta," tvrdí pani Eva, ktorá nás kontaktovala.

Volanie po spravodlivosti od pani Evy sa nikam nedostalo. Rodina má podozrenie, že za tým sú kontakty na vysokých miestach. "Máme podozrenie, že sme doplatili na známu sudkyňu v Topoľčanoch. Už sme písali po všetkých miestach, kde sme si mysleli, že sa dočkáme spravodlivosti, ale bohužiaľ, na Slovensku asi nie," tvrdí.

Pani Eva sa domnieva, že žena, ktorá šoférovala auto, je známa divokými jazdami. "Dodnes sa ani neospravedlnila a neprispela ani centom. Sudkyňa nás odkázala, aby sme žiadali o náhradu, ale to môže byť až niekoľko rokov a možno sa toho ani nedožijeme."

Rodina zrazenej na priechode mala ledva na pohreb. Hnevá ich, ako si vodička aj po nehode vypisuje na Facebooku a dobre sa zabáva.


Galéria

Ilustračné foto Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA/archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články