Pondelok25. september 2023, meniny má Vladislav, zajtra Edita

Ani nahá, ani oblečená: Toto slávne telo má dnes 50!

Heidi Klum Zobraziť galériu (5)
Heidi Klum (Zdroj: SITA)

NEW YORK - Koncom mája sa konal filmový festival v Cannes, kde nechýbala ani jedna z najslávnejších modeliek sveta. Heidi Klum sa opäť predviedla v rôznych úchvatných róbach, jedno však mali spoločné - cudné veru neboli. A to dnes oslavuje 50. narodeniny.

Heidi Klum sa narodila 1. júna 1973 v bývalom Západnom Nemecku. Ako 19-ročmá sa zúčastnila modelingovej súťaže. Prihlásených bolo údajne 25-tisíc dievčat a Heidi to napokon celé vyhrala. 

Galéria: Heidi Klum

Súťaž jej samozrejme vyniesla modelingovú zmluvu a krásna Nemka sa začala objavovať na titulných stránkach prestížnych magazínov. Najväčšiu slávu jej prinieslo plavkové vydanie Sports Illustrated a pozícia anjelika pre Victoria’s Secret. 

Modelka sa objavila aj v niekoľkých filmoch a seriáloch, napríklad Zoolander, Dohola, Diabol nosí Pradu, Všetci starostovi muži. 

Eva Longoria a Heidi
Zobraziť galériu (5)
Eva Longoria a Heidi Klum  (Zdroj: Touchstone TV)

V roku 2008 Heidi Klum viedla podľa magazínu Forbes rebríček najlepšie zarábajúcich modeliek. Podľa tohto média zameraného na úspech, bohatstvo a biznis sa blondínka po 13 rokoch práce pre Victorias’s Secret stala viac podnikateľkou ako modelkou. Známa je aj ako porotkyňa šou Amerika má talent. 

Heidi stále ťaží zo svojej celosvetovej popularity. Naposledy sa ukázala na prestížnom filmovom festivale v Cannes, kde ohurovala svojimi róbami, ktoré toho dosť odhaľovali. Známa Nemka si to však stále môže dovoliť... 

Heidi Klum
Zobraziť galériu (5)
Heidi Klum  (Zdroj: SITA)

Heidi Klum
Zobraziť galériu (5)
Heidi Klum  (Zdroj: SITA)

Heidi Klum
Zobraziť galériu (5)
Heidi Klum  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Heidi Klum
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu