°C

Pondelok, 13. júl 2020. Meniny má Margita, zajtra Kamil.

Pomajbova žena sa Romana desila... A myslela si, že je gay!

Roman Pomajbo
Roman Pomajbo
Zdroj: Jan Zemiar
26.04.2020 00:00

BRATISLAVA - Kuriózne spomienky! Roman Pomajbo patrí medzi slovenské osobnosti, ktoré netreba veľmi predstavovať. S fanúšikmi ochotne zdieľa i radosti svojho súkromného života. V minulosti pobavil napríklad historkami o tom, ako sa spoznal so svojou sympatickou manželkou Petrou.


Roman Pomajbo sa narodil 26. apríla 1969 v Ilave. Vyrastal však v Bratislave. Vyštudoval hudobno-dramatický odbor na Štátnom konzervatóriu v Brne a herectvo na Vysokej škole múzických umení v Bratislave.

Po absolvovaní štúdia účinkoval najmä na divadelných doskách. Veľkú popularitu zaznamenal ako zabávač v humoristickej relácii S.O.S. Pôsobil tiež v reláciách Crn-Crn, Koleso šťastia, či v markizáckych projektoch Partička, Kredenc a seriáli Horná Dolná. 

Pomajbo účinkoval aj v niekoľkých televíznych inscenáciách a filmoch. Spomenúť možno počiny Tacho, Veľký rešpekt, Vojtěch, Cuky Luky, Ženská na vrcholu, či Voda, čo ma drží nad vodou. 

V roku 2005 sa Roman oženil. Manželka Petra mu porodila tri dcérky - Noemi, Timeu a Vivien, ku ktorým sa nedávno pridal synček Eliot. 

Roman Pomajbo je hrdým štvornásobným otcom.
Pomajbova žena sa Romana
Zdroj: Instagram R.P.

Zaujímavé je, že Roman svoju osudovú ženu spoznal na opačnej strane sveta - v ďalekej Austrálii. Tam sa vybral v roku 2000, aby sa zdokonalil v angličtine. U nás bol už známym hercom, avšak keďže Petra bola Češka, netušila, o koho ide.  

Stretli sa v istom bare, kde sa schádzala komunita Slovákov a Čechov. „S vypúlenými očami tam na mňa pozerala, že toto čo je?“ prezradil herec, keď bol hosťom v šou Nikto nie je dokonalý. Brunetka však nepozerala naňho preto, že bol herec alebo že bol obklopený samými ženami, ale pre niečo úplne iné. „Ja som mal flanelovú košeľu. A ona nechápala, ako môže niekto prísť vo flanelovej košeli do Austrálie, akože na barbecue,“ vysvetlil Pomajbo.

Medzi Romanom a Petrou to teda nebola láska na prvý pohľad. Ich kamarátsky vzťah sa však napokon dobre vyvýjal, až sa z nich napokon stali spriaznené duše. Ako Pomajbo v minulosti pre Nový Čas prezradil, počas pobytu v Austrálii mu bola veľkou oporou. „Z hereckého piedestálu zo Slovenska som sa zrazu ocitol v kuchyni, kde som umýval riad. Potreboval som sa niekomu požalovať. Peťka ma vždy ochotne vypočula a chvíľu si vraj o mne myslela, že som homosexuál,“ prezradil Pomajbo, ktorý si okrem manželstva naplno uživa aj úlohu otca. 

Roman Pomajbo so svojou sympatickou manželkou Petrou.
Pomajbova žena sa Romana
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Roman Pomajbo s dcérkami Roman Pomajbo Roman Pomajbo Roman Pomajbo je hrdým Roman Pomajbo so svojou Roman Pomajbo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Ján Zemiar, instagram, TV Markíza, Continental Film, STV, SFÚ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články