°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Pipina Dzuríková vyzerá každú chvíľu inak, ale... Aha, toto je jej dvojička!

Gabriela Dzuríková
Gabriela Dzuríková
Zdroj: Ján Zemiar,
18.03.2020 00:01

BRATISLAVA - Herečka Gabriela Dzuríková si vo svojom živote už prešla viacerými zmenami imidžu - či už súkromne alebo kvôli svojej profesii. Málokto však vie, že okrem staršej sestry má aj dvojičku. Pozrite, ako vyzerá!


Gabriela Dzuríková sa narodila 18. marca 1973. Keď ukončila štúdium VŠMU, začala pôsobiť v SND a členkou súboru je doteraz. 

Dzurikova - fotoalbum
Zdroj: foto: tv markíza

Všeobecne známou sa stala vďaka seriálu Mafstory, kde si zahrala Pipinu. Neskôr sa objavila napríklad v seriáloch Odsúdené, Horúca krv, Chlapi neplačú, najnovšie účinkovala v Bola raz jedna škola a v Červených páskach. 

Či už v divadle alebo na televíznych obrazovkách, mnohokrát zmenila imidž a niekedy je ťažké rozlíšiť, ktorá podoba je jej prirodzená. 

Pipina Dzuríková vyzerá každú
Zdroj: archív STV

Pipina Dzuríková vyzerá každú
Zdroj: TV JOJ

Pipina Dzuríková vyzerá každú
Zdroj: TV JOJ

Pipina Dzuríková vyzerá každú
Zdroj: TV MARKÍZA

Gabika má však dvojičku Alenku. Síce sú dvojvaječné a nevyzerajú ako kópia jedna druhej, no spoločné črty na nich určite badať. A takto vyzerá herečkina sestra: 

Pipina Dzuríková vyzerá každú
Zdroj: Facebook AD


Galéria

Gabriela Dzuríková Gabriela Dzuríková Gabriela Dzuríková Gabriela Dzuríková ako Pipina Gabriela Dzuríková v Odsúdených Gabriela Dzuríková Alena Dzuríková

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články