°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Bolestné odhalenie Mariky Gombitovej: Milenec ju opustil a potom... Tragédia!

Marika Gombitová
Marika Gombitová
Zdroj: Jan Zemiar
12.09.2019 00:01

BRATISLAVA - Marika Gombitová (63) o svojom súkromí nikdy príliš nehovorila. Jej život bol mnoho rokov zahalený rúškom tajomstva. Až kým nevyšla kniha, v ktorej sa priznala aj k mužom vo svojom živote...


Fenomenálna speváčka Marika Gombitová sa narodila 12. septembra 1956. Už v detstve mala k hudbe blízko a ako 13-ročná začala účinkovať v skupine so svojimi bratmi. Profesionálnou speváčkou sa stala v roku 1976, keď sa pripojila ku skupine Modus. Na prelome 70. a 80. rokov nahrala prvé sólové albumy. 

Koncom novembra 1980 ju nešťastná autonehoda pripravila o možnosť chodiť, nikdy sa však hudobnej kariéry nevzdala a neprestala vystupovať. 

Lekárka Miloslava Štelcová s Marikou Gombitovou počas jej zotavovania sa v Čechách po vážnej autonehode.
Bolestné odhalenie Mariky Gombitovej:

Marika dokonca hudbu uprednostnila pred láskou a hoci ju nemecký podnikateľ Rudi požiadal o ruku, svadbu nakoniec zrušila. Oveľa bolestnejšie však dopadol vzťah s Talianom Albertom, ktorého stretla 7 rokov po tom, ako ju nehoda pripútala na vozíček. 

„Bolo to obdobie plné lásky a šťastia,” spomína v knihe Úlomky spomienok Gombitová. Jej milovaný nemal s jej hendikepom žiadny problém a záležalo mu len na láske. Keď však vzťah začal byť vážnejší, predsa len prišli problémy – nie z jeho strany, ale postavila sa proti nemu jeho rodina. 

Albert nakoniec tento tlak príbuzných neustál a budúcnosť s Marikou zahodil za hlavu. Opustil ju. V roku 2004 však do jeho života veľmi kruto zasiahol osud. Pri testovaní novej motorky na rallye mal v Hurghade nehodu a ťažký stroj spadol priamo na neho. Rovnako ako naša speváčka, aj on po nešťastí skončil na vozíčku.  

Bolestné odhalenie Mariky Gombitovej:
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Marika Gombitová Lekárka Miloslava Štelcová s Marika Gombitová Marika Gombitová Marika Gombitová Marika Gombitová so svojimi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články