Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Najznámejší chlapi herečky Jurčovej: Dano Dangl, Nvotovej ex a markizácky tanečník!

Danica Jurčová
Danica Jurčová
05.08.2021 00:01

BRATISLAVA - Herečka Danica Jurčová (44) sa na šoubiznisových akciách často neobjavuje a súkromie si zvyčajne chráni. Len pomerne nedávno sa prevalilo, že kedysi tvorila pár s Danom Danglom, vzťah so spevákom Whiskym sa zdráhala potvrdiť a otvorene sa priznala snáď len k tanečníkovi z markizáckeho Let's Dance.


Danica Jurčová sa narodila 5. augusta 1976 v Bratislave. V roku 1998 ukončila štúdium na VŠMU. Hosťovala vo viacerých divadlách, účinkovala v televíznych inscenáciách a hrala v seriáloch ako Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák, či Milenky. Istý čas nakrúcala oveľa viac v Česku ako doma. Zahrala si vo filmoch Zůstane to mezi námi, Milenci a vrazi, Vratné láhve, Bestiář a niekoľkých českých seriáloch. 

Najznámejší chlapi herečky Jurčovej:
Zdroj: Magicbox

V časoch, keď nakrúcala u našich susedov, sa šírili reči, že zvádzala kolegov, s ktorými nakrúcala. Hovorilo sa o romániku s Michalom Dlouhým, Karlom Rodenom i so Sagvanom Tofim počas Celebrity Campu.

Danica sa však k mužom vo svojom živote príliš nevyjadruje. Aj to, že ako študentka randila s Danom Danglom, na ňu bonzla až v roku 2017 Zuzana Fialová počas šou Tvoja tvár znie povedome, kde sedela práve vedľa známeho zabávača. 

Áno, ten vlasatý mladík s Danicou Jurčovou je Dano Dangl.
Najznámejší chlapi herečky Jurčovej:
Zdroj: archív STV

V polovici roku 2010 sa napríklad prevalilo, že Danica je už rok zadaná. V tom čase ale randila s mužom mimo svojej brandže. O rok mladší Kamil bol manažérom v oblasti informačných technológií. 

Neskôr sa ale pri výbere muža opäť vrátila do umeleckej sféry. Začala si s exmanželom Doroty Nvotovej, spevákom Whiskym alias Miloslavom Láberom. Herečka vzťah spočiatku vôbec nekomentovala a aj správy o rozchode sa dostali na verejnosť až po tom, čo si hudobník našiel novú priateľku. 

Najznámejší chlapi herečky Jurčovej:
Zdroj: Facebook W.

Naposledy bola Danica už o čosi zhovorčivejšia. Keď sa v roku 2017 v spoločnosti objavila s novým mužom, vzťah s tanečníkom Karolom Brüllom zo šou Let's Dance hneď potvrdila. „Zoznámili sme sa pri skúšaní divadelno-kabaretného predstavenia,” prezradila nám vtedy s tým, že pár tvoria niekoľko mesiacov. 

Keďže však dvojica šoubiznisové akcie príliš nevyhľadáva, nie je jasné, či sú títo dvaja ešte spolu. Na minuloročnom filmovom festivale v Košiciach Karol Danici spoločnosť nerobil. S herečkou sa nám však ohľadom tejto témy spojiť nepodarilo. Nech je to už akokoľvek, želáme všetko najlepšie k narodeninám. 

Najznámejší chlapi herečky Jurčovej:


Galéria

Danica Jurčová Karel Roden a Danica Áno, ten vlasatý mladík Whisky zo Slobodnej Európy Danica Jurčová Danica Jurčová a Karol Danica Jurčová s niekdajším Danica Jurčová kedysi hrala

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články