Sajfa s bábätkom v náručí: To je ale podoba! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Sajfa s bábätkom v náručí: To je ale podoba!

Matej Sajfa Cifra
Matej Sajfa Cifra
Zdroj: Instagram M.Č.
10.07.2019 00:00

BRATISLAVA - Moderátor Matej Sajfa Cifra (40) prežíva šťastné obdobie. Do rodiny mu pribudli dve bábätká a čoskoro sa dočká aj toho vlastného. Zatiaľ do náručia berie svoje netere a mnohí nemôžu uveriť tej neuveriteľnej podobe...


Matej Cifra sa narodil 10. júla 1979. Študoval angličtinu a slovenčinu a niekoľko rokov pôsobil ako učiteľ. Na prelome tisícročí začal pracovať v rádiu. Vo Fun Rádiu už pôsobí takmer 20 rokov a je známy pod prezývkou Sajfa. Okrem moderovania sa venuje aj tvorbe youtubových videí. 

Sajfa s bábätkom v
Zdroj: Instagram MC/Fun Rádio

V súkromnom živote je šťastným manželom markizáčky Veroniky Ostrihoňovej, s ktorou očakávajú svojho prvého potomka. Toho by sa mali dočkať už v najbližších týždňoch. 

Rodina Cifrovcov sa však už v poslednom čase rozrástla, keď sa otcom stal Sajfov brat Tomáš. Tretí Ján už má dcérku trochu väčšiu. Zaujímavá je ale rodinná podoba. Všetci traja bratia sa na seba nesmierne ponášajú a malá Sára, zdá sa, do klanu úplne zapadá. „Chcela som napísať, že celý Sajfa,” komentovala fotku Tomáša, Mateja a malej Sáry jedna z užívateliek Instagramu. 

Sajfa s bábätkom v
Zdroj: Instagram TC

Sajfa s bábätkom v
Zdroj: Intagram MC


Galéria

Matej Sajfa Cifra Matej Sajfa Cifra a Matej Sajfa Cifra s Matej Sajfa Cifra s Matej Sajfa Cifra má Matej Sajfa Cifra s Matej Sajfa Cifra Matej Sajfa Cifra a

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články