°C

Štvrtok, 25. február 2021. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Prekvapivé priznanie známej herečky: Ehm, toto je dosť čudná úchylka!

Emily Blunt
Emily Blunt
Zdroj: SITA
23.02.2021 00:00

LONDÝN - Toto vedel o nej asi málokto! Herečka Emily Blunt je krásna a úspešná žena. Že je talentovaná dokazujú mnohé ocenenia, darí sa jej aj v súkromí. S Johnom Krasinskim sú manželia od roku 2010 a majú spolu dve ratolesti. Zaujímavá je však úchylka, ku ktorej sa dnešná oslávenkyňa pred rokmi priznala.


Emily Blunt sa narodila 23. februára 1983 v Londýne. Herectvo študovala na súkromnej škole. Svoju kariéru odštartovala na divadelných doskách, neskôr dostala príležitosť predviesť sa aj pred kamerami.

Emily Blunt a jej filmové začiatky.
Emily Blunt
Zdroj: Focus Features

Emily sa predviedla v rôznych žánroch. Spomenúť možno filmy Diabol nosí Pradu, Láska podľa predlohy, Čarovný les, Dievča vo vlaku, Mary Poppins sa vracia, či mnohé iné. 

Emily Blunt vo filme Diabol nosí Pradu.
Emily Blunt
Zdroj: 20th Century Fox

Herečka v minulosti randila s kanadským spevákom Michaelom Bublé. Rozišli sa v roku 2008 a v ten istý rok sa zoznámila s americkým hercom Johnom Krasinski. V roku 2010 sa zosobášili a majú spolu dve dcérky. 

Emily Blunt a John Krasinski.
Emily Blunt
Zdroj: SITA

Keď bola Emily pred rokmi hosťom v šou Craiga Fergusona, priznala, že trpí zvláštnou úchylkou. Vždy, keď vidí nejaké drevo, tak sa ho musí dotknúť. Nuž zdá sa, že aj naoko dokonalá herečka má svoje slabosti...


Galéria

Emily Blunt Emily Blunt a jej Emily Blunt vo filme Emily Blunt a John Emily Blunt Emily Blunt Emily Blunt Emily Blunt

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, Focus Features, 2éth Century Fox

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články