18 rokov po muzikáli RebeLOVE: Herečka Norisová vtedy a dnes | Topky.sk

Štvrtok, 22. august 2019. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

18 rokov po muzikáli RebeLOVE: Herečka Norisová vtedy a dnes

Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
Zdroj: CT
24.01.2019 00:01

BRATISLAVA - Zuzana Norisová si zahrala v muzikáli Rebelové ako 22-ročná. Dnes má 40 rokov a je mamou dcérky Juliany, ktorú má s kolegom a životným partnerom Ondrejom Kovaľom.


Zuzana Norisová sa narodila 24. januára 1979. Študovala na konzervatóriu a začala sa objavovať v slovenských divadlách. Potom sa však presťahovala do Prahy, kde získala hlavnú úlohu v muzikáli Rebelové, vďaka čomu sa zviditeľnila v Čechách aj na Slovensku. 

Zuzana Norisová, Alžbeta Stanková a Anna Veselá vo filme Rebelové
18 rokov po muzikáli
Zdroj: CT

Neskôr účinkovala napríklad v seriáli Letisko, kde si zahrali aj ďalší Slováci – Maroš Kramár či Anna Šišková. Slováci ju obsadili do jojkárskeho Paneláku, kde si zahrala po boku svojho partnera Ondreja Kovaľa, s ktorým má dnes už aj dcérku Julianu. 

V poslednom čase ju do seriálov obsadili obe komerčné televízie – Jojka do projektu Prázdniny, Markíza do Mileniek. V roku 2016 si zahrala aj vo filme Hodinový manžel. 

Gabriela Marcinková, Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová a Antónia Lišková
18 rokov po muzikáli
Zdroj: TV MARKÍZA

18 rokov po muzikáli
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Zuzana Norisová Zuzana Norisová, Alžbeta Stanková Gabriela Marcinková, Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová Zuzana Norisová pred 18 Zuzana Norisová s Luciou Zuzana Norisová v seriáli Zuzana Norisová si zahrala

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články