Kilá navyše v negližé: Toto je kráska z filmu Rebelové? Sexi Slovenka sa úplne zmenila! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Kilá navyše v negližé: Toto je kráska z filmu Rebelové? Sexi Slovenka sa úplne zmenila!

Zuzana Norisová vo filme Rebelové. Odvtedy sa výrazne zmenila.
Zuzana Norisová vo filme Rebelové. Odvtedy sa výrazne zmenila.
Zdroj: česká televize
19.10.2015 11:30

PRAHA - Je to ona?! Zuzana Norisová (36) pred dlhými štrnástimi rokmi zahviezdila vo filme Rebelové. Aktuálne herečka účinkuje českom seriáli Vinaři. Tam vystavila na obdiv svoju postavu v čiernom negližé. No útlu krásku zo známeho muzikálu by ste na obrazovkách hľadali márne. Známa Slovenka sa totiž za posledné roky výrazne zmenila. Vlasy si prefarbila z plavej na hnedú a na váhe jej pribudlo zopár kíl.


Zuzanu Norisovú si diváci pamätajú ako cudnú krásku z filmu Rebelové. Odvtedy o nej na Slovensku veľmi nepočuť. U našich západných susedov sa brunetka uplatňuje viac. Aktuálne sa objavuje v českom seriáli Vinaři. Práve tam v nedeľu večer odhalila svoju postavu len v čiernom negližé.

No už dávno to nie je tá superštíhla kočka z obľúbeného muzikálu. Za 14 rokov, ktoré od natáčania ubehli, sa totiž umelkyňa zmenila skoro na nepoznanie. Výraznou zmenou prešli nielen jej vlasy, ktoré už viac nie sú blond, ale aj postava. Herečka má kilá navyše, čo sa v neposlednom rade odzrkadlilo aj na jej plných prsiach. Veď pozrite sami! 

Zuzana Norisová v českom seriáli Vinaři. Herečka sa od natáčania muzikálu Rebelové výrazne zmenila a nabrala aj nejaké to kilečko.
Kilá navyše v negližé:
Zdroj: RTV Prima

Video: Pesnička Zuzany Norisovej z filmu Rebelové - Š-š-š

Spoznali by ste krásku z filmu Rebelové aj po rokoch?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1405Galéria

Zuzana Norisová vo filme Zuzana Norisová v českom Zuzana Norisová aktuálne hviezdi Štrnásť rokov je štrnásť Zuzana Norisová, ako si

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: FTV Prima, Česká televize

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články