Pondelok, 6. december 2021. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Večná dietárka Hollywoodu: Kedysi kráska... Takto vyzerá dnes!

Kirstie Alley
Kirstie Alley
Zdroj: SITA
12.01.2019 00:00

LOS ANGELES - Svoj boj s kilami už vzdala! Kirstie Alley (68) sa do povedmia verejnosti dostala nielen účinkovaním vo filme Pozri, kto to hovorí!, ale aj ako večná bojovníčka s kilami. V jej živote sa striedali obdobia, keď vyzerala skvele, s tými, keď trpela nadváhou. Pozrite sa, ako vyzerá dnešná oslávenkyňa v súčasnosti.


Kirstie Alley sa narodila 12. januára 1951. Herectvo ju zlákalo počas štúdia na univerzite. V roku 1982 si zahrala vo filme Star Trek II. Nasledovalo účinkovanie v ďalších počinoch a seriáloch. Za zmienku stojí najmä komédia Pozri, kto to hovorí!, kde si zahrala po boku Johna Travoltu. 

Kirstie Alley vo filme Star Trek.
Kirstie Alley
Zdroj: Paramount Pictures

Kirstie Alley a John Travolta v počine Pozri, kto to hovorí!
Kirstie Alley
Zdroj: TriStar Pictures

Čo sa týka súkromia, v roku 1983 sa vydala za herca Parkera Stevensona, s ktorým si adoptovali dve deti. V roku 1997 sa rozviedli.    

Kirstie sa hlási k scientológii. Tá jej podľa vlastných slov pomohla vyliečiť sa zo závislosti od kokaínu. A hoci herečka svoj boj s drogami vyhrala, v súboji s nadváhou ťahá za kratší koniec. 

Kirstie Alley v čase, keď vyzerala skvele.
Kirstie Alley
Zdroj: SITA

Kirstie Alley už svoj boj s kilami navyše vzdala. Takto vyzerala v lete 2018.
Kirstie Alley
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Kirstie Alley Kirstie Alley vo filme Kirstie Alley a John Kirstie Alley v čase, Kirstie Alley už svoj Kirstie Alley kedysi. Kirstie Alley v súčasnosti.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, TriStar Pictures

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články