Milenka Brucea Willisa z Môj sused zabijak: Aha, ako vyzerá po 18 rokoch | Topky.sk

Sobota, 20. júl 2019. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Milenka Brucea Willisa z Môj sused zabijak: Aha, ako vyzerá po 18 rokoch

Amanda Peet
Amanda Peet
Zdroj: Warner Bros.
11.01.2019 00:01

LOS ANGELES - Dnešným tridsiatnikom môže byť herečka Amanda Peet známa zo seriálu Jack a Jill. Neskôr sa viac zviditeľnila v komédii Môj sused zabijak po boku Brucea Willisa. Dnes by ste ani nehádali, že oslavuje už 47 rokov.


Amanda Peet sa narodila 11. januára 1972. Kariéru odštartovala reklamami a malými televíznymi rolami. Slovenskí diváci si ju mohli všimnúť na prelome tisícročia ako hlavnú hrdinku seriálu Jack a Jill. S hereckou kolegyňou Sarah Paulson sú dodnes najlepšími kamarátkami. 

Jaime Pressly, Justin Kirk, Amanda Peet, Ivan Sergei, Sarah Paulson a Simon Rex
Milenka Brucea Willisa z
Zdroj: The WB Television Network

Známejšou sa Amanda stala po účinkovaní v komédii Môj sused zabijak. Tam stvárnila asistentku zubára, ktorému sa do susedstva nasťahuje nájomný vrah. Nakoniec sa stane zabijákovou milenkou a neskôr aj manželkou. 

Milenka Brucea Willisa z
Zdroj: Warner Bros.

Amanda Peet je v súkromí vydatá za producenta Davida Benioffa, ktorý má pod palcom Hry o tróny. Herečka je tak jednou z mála ľudí mimo seriálu, ktorí vedia, ako celý príbeh skončí. Majú spolu tri deti, a tak je Amanda vyťaženou maminou. Nemá čas ani na sociálne siete, preto sú jej fanúšikovia odkázaní len na jej televízne vystúpenia. Pozrite, aj keď má dnes 47 rokov, stále si zachováva dievčanský pôvab. 

Milenka Brucea Willisa z
Zdroj: Youtube/Kelly and Ryan


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články