Najodvážnejšia FOTO po 50-ke: Nahá Lucie Bílá | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Najodvážnejšia FOTO po 50-ke: Nahá Lucie Bílá

Lucie Bílá
Lucie Bílá
Zdroj: Instagram LB
07.04.2019 00:01

PRAHA - Lucie Bílá nie je konzervatívna a krátke sukne a výstrihy pokojne nosí aj po päťdesiatke. No niekedy ukáže ešte viac, než ktokoľvek od nej čaká. Hoci zamlada sa vyzliekla vo filmoch či na záberoch k svojmu albumu, v tomto veku nahotou naozaj prekvapila.


Lucie Bílá sa vyzliekla napríklad na fotografiách k albumu Úplne nahá, či vo filme Čas dlhov. Kariéru si však založila na skvelom hlase a nie na odhaľovaní svojich ženských pôvabov. Aj keď je pravda, že fantáziu fanúšikov dráždi minisukňami a hlbokými výstrihmi, v ktorých teda má čo ukázať. 

Lucie Bílá v roku 1999 na obale albumu Úplne nahá.
Najodvážnejšia FOTO po 50-ke:

Sexi oblečenie si Lucie môže dovoliť aj po 50-ke. V uplynulom roku však prekvapila tým, že zmysly všetkých obdivovateľov opäť pošteklila bez šiat. Zapózovala si totiž vo vani plnej bahna a svoje mega vnady odhalila predsa len o čosi viac než vo výstrihu. Pohľad na ňu vás presvedčí, že mnohonásobná zlatá slávica stále stojí za hriech...

Najodvážnejšia FOTO po 50-ke:
Zdroj: Facebook LB

Lucie Bílá sa narodila 7. apríla 1966, dnes teda oslavuje 53 rokov. Začínala v heavymetalovej kapele Arakain, neskôr sa preorientovala na pop a je tiež muzikálovou speváčkou. 


Galéria

Lucie Bílá Lucie Bílá v roku Lucie Bílá sa minulý Lucie Bílá so svojím Lucie Bílá Lucie Bílá

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Instagram LB, Facebook LB, Ján Zemiar, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články