Pondelok22. júl 2024, meniny má Magdaléna, zajtra Oľga

HVIEZDY DEŤOM – Pripravte sa na víkend plný zábavy, športu a dobra

PR článok Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: AS Trenčín)

Už o necelý týždeň sa Trenčín rozžiari v znamení dobra a detského smiechu! V nedeľu 23. júna sa uskutoční už šestnásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom, ktoré má za cieľ pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Nedeľňajší štart obstará beh so začiatkom o 11.00 h.

Bežecká trať povedie od Štadióna Sihoť k Zimnému štadiónu Pavla Demitru cez Ul. M. Rázusa až späť k futbalovému stánku. Už dnes prisľúbili svoju účasť Regenda, Hlavaj, Honzek, Feherváry, Pospíšil, moderátori Varinský a Hospodárová, herci Kvietik, Hargaš, Richtárech, TikToker Totka či hráči prvého tímu AS Trenčín. Bežať však budú aj ďalší. Súčasťou môžete byť aj vy. Registrovať sa môže hocikto. Registrácia je otvorená online za symbolických 5 eur, na mieste sa poplatok navýši na 10 eur. Celý výťažok z behu poputuje na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú. Tak neváhajte a pridajte sa k nám! Spoločne urobme svet detí krajší!

HVIEZDY DEŤOM – Pripravte
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Hviezdy deťom)

V rovnakom čase ako zaznie štartovací výstrel behu, začne pred hlavnou tribúnou Štadióna Sihoť festival športov a ďalšie sprievodné akcie. Festival ponúkne florbal, basketbal, golf, hádzanú, parkour, ale i bocciu, tanec a basketbal na vozíku, sledge hokej a iné paralympijske športy. Pre najmenších bude pripravená "Cesta s hviezdami", kde si na rôznych stanovištiach v zábavnej zóne nazbierajú pečiatky a zapoja sa tak do súťaže o hodnotné ceny od Origosu, Futbaltour či Lehárka. Nebudú chýbať ani zábavné stanovištia Slovenských elektrární, VšZP a ďalšie aktivity. Počas celého dňa sa môžete tešiť na bohatý kultúrny program. O zábavu sa postará Dr. Klaun, parkouristi či kúzelnícke a tanečné vystúpenia. Vrcholom dňa bude koncert kapely Polemic, ktorý roztancuje všetkých.

Súčasťou podujatia Hviezdy deťom nie sú len športové a televízne hviezdy, ale aj tie z bežného života. Stretnete sa s hasičmi, policajtmi a záchranármi, ktorí nám každý deň pomáhajú a zaslúžia si náš obdiv. Chýbať nebudú ani športové a televízne hviezdy, kedy tradičný turnaj v plážovom futbale a volejbale nahradí turnaj vo futbale, keď pred hlavnou tribúnou vyrastie futbalové ihrisko. Pripravená je aj obľúbená autogramiáda.

- reklamná správa -

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu