VIDEO megaprekvapenia na bratislavskom letisku: Melanie sa vrátila z Egypta a zažila šok | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

VIDEO megaprekvapenia na bratislavskom letisku: Melanie sa vrátila z Egypta a zažila šok

Na tieto chvíle dvojica nikdy nezabudne
Na tieto chvíle dvojica nikdy nezabudne
Zdroj: Jan Zemiar
13.03.2017 09:40

BRATISLAVA - Na bratislavskom letisku M.R.Štefánika sa v piatok odohrala nevídaná vec. Martin pripravil pre svoju priateľku, ktorá priletela z dovolenky, vskutku nečakané prekvapenie. On, ale aj ostatní cestujúci, s napätím čakali, čo odpovie na najdôležitejšiu otázku svojho života.


Martin, ktorý pochádza zo susedného Rakúska, urobil najdôležitejšie rozhodnutie v živote na Slovensku. Podvečer mala z egyptskej Hurghady prletieť na bratislavské letisko jeho priateľka Melanie. A on ju práve tam poriadne, ale najmä príjemne, šokoval. Požiadal ju totiž o ruku. Letisko podalo pomocnú ruku, keď pripravilo hudobnú kulisu a všetko zariadilo tak, aby bol osudný moment čo najromantickejší. 

VIDEO megaprekvapenia na bratislavskom
Zdroj: Jan Zemiar

Keď Melanie vošla do príletovej haly, Martin ju tam už čakal s veľkou kyticou ruží. Najprv si myslela, že ju len prišiel počkať, no potom si mladík kľakol na kolená a svojej milej sa spýtal, či si ho vezme.

Tá ledva stihla odpovedať a už mala prsteň na ruke. Mladá žena bola naozaj dojatá a neubránila sa slzám. Šťastnej dvojici zatlieskali prítomní ľudia na letisku a tešili sa spolu s nimi. 

VIDEO megaprekvapenia na bratislavskom
Zdroj: Jan Zemiar

Letisko M.R.Štefánika čerstvým snúbencom pri tejto vzácnej príležitosti ako darček venovalo vstup do VIP zóny, keď z Bratislavy budú odlietať na svadobnú cestu. 

VIDEO megaprekvapenia na bratislavskom
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Na tieto chvíle dvojica

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Ján Zemiar
VIDEO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články