Kolegom z práce sa navždy zmenil život: Dali hlavy dokopy a teraz sa môžu od radosti zblázniť | Topky.sk
Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Kolegom z práce sa navždy zmenil život: Dali hlavy dokopy a teraz sa môžu od radosti zblázniť

Ilustračné foto
Ilustračné foto
30.11.2016 13:34

NASHVILLE - Organizátori americkej lotérie Powerball v štáte Tennessee dnes oznámili, že jackpot vo výške takmer 421 miliónov dolárov (399 mil. eur) si rozdelí 20 kolegov z továrne na spracovanie kovov.


Denník Tennessean citoval organizátorov lotérie, podľa ktorých sa k jackpotu 420,9 milióna dolárov prihlásili zamestnanci podniku North American Stamping Group (NASG) v meste Portland. Výška jednorazovo vyplatenej sumy z tohto jackpotu je 254 miliónov dolárov a každému výhercovi sa ujde 12,7 milióna dolárov pred zdanením. 

Výherný lós obsahoval všetkých šesť čísel Powerballu vyžrebovaných v sobotu 26. novembra - 17, 19, 21, 37, 44 a dodatkové číslo 16. Lós predali v predajni Smoke Shop v mestečku Lafayette v okrese Macon, ktoré sa nachádza približne 95 kilometrov od hlavného mesta Nashville.

Ide o druhú najvyššiu celkovú výhru v štáte Tennessee, prekonala ju len suma 528 miliónov dolárov v lotérii Powerball, ktorú vyhrala rodina Munfordovcov v januári. Predstavitelia lotérie uviedli, že ide o šiestu hlavnú výhru v lotérii Powerball v štáte Tennessee.


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: profimedia,
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články