Silvia našla pri lavičke stratené kľúče: To, čo spravila, vás dostane | Topky.sk

°C

Utorok, 4. august 2020. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Silvia našla pri lavičke stratené kľúče: To, čo spravila, vás dostane

Silvia napísala majiteľovi kľúčov
Silvia napísala majiteľovi kľúčov
08.07.2015 08:12

BRATISLAVA - Dobrí ľudia skutočne existujú. Po sociálnej sieti koloval milý odkaz adresovaný majiteľovi kľúčov. Zväzok našla Silvia a chcela ho vrátiť. Nevedela však komu, preto napísala výzvu. A čuduj sa svete, kľúče sa naozaj vrátili majiteľke Katke. Za obdivuhodný skutok dávame klobúk dole.


"Ahoj, niekto...Našla som tvoje kľúče od auta, kľúč a DefendLock. Čakala som dve hodiny...Napíš, prosím, na Facebook/Susedská burza - rada vrátim," napísala Silvia na sociálnu sieť po tom, čo na lavičke pri obchodnom dome Retro v bratislavskom Ružinove objavila stratený kľúč.

Odkaz si všimla Katka, ktorej nález skutočne patril, odfotila ho a Silviu sa snažila kontaktovať. "Hľadám zlatú slečnu, ktorá napísala tento odkaz na lavičku v Ružinove pri OD Retro, aby sa mi ozvala. Kľúčiky sú naše. Ďakujem." Pod odkazom sa vzápätí rozpútala vášnivá diskusia. Na prekvapenie, všetci diskutujúci chválili šľachetný Silviin počin. Všetci svorne ocenili jej veľkú snahu nájdené kľúče majiteľovi vrátiť.

Silvia našla pri lavičke

Dievčatám sa podarilo spojiť a Katka je rada, že sa jej ku stratenej veci podarilo dostať. Silvii patrí veľké "ďakujem", jej dobrý skutok oslovil mnohých. Tí svorne tvrdia, že podobné situácie by mali byť samozrejmosťou, rovnako ako aj nezištná medziľudská pomoc. "Ľudia do toho, toto by sme mali vidieť každý deň...a každý by bol hneď krajší," napísal užívateľ Lukáš. Miška dodala: "A vraj svet sa nemení, to nech mi nikto nehovorí."

Silvia našla pri lavičke

Silvia našla pri lavičke
Zdroj: Foto: Facebook


Galéria

Silvia napísala majiteľovi kľúčov

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO:

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články