Viete ako hovoriť so svojimi deťmi, aby sa lepšie učili? | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Viete ako hovoriť so svojimi deťmi, aby sa lepšie učili?

22.03.2017 11:00

Po viac ako dvadsiatich rokoch učiteľskej praxe, keď som bol v dennom kontakte s nedisciplinovanými žiakmi, ma veľmi prekvapilo, koľko nových možností krotenia potomkov ste rodičom ukázali,“ napísal jeden učiteľ z Michiganu. Práve o tom sú metódy dvoch uznávaných odborníčok, ktoré radia dospelým, ako komunikovať s deťmi, aby nám viac dôverovali, aby nás počúvali a aby sa lepšie učili.


Kniha Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili doma aj v škole je opäť plná konkrétnych príkladov, tipov a techník. Ukazujú emocionálne zdravé prostredie, ktoré dieťa podnecuje k prijímaniu nových informácií. Ukazujú, ako je možné dieťa podporiť vo viere v to, kým je a kým sa môže stať.

Základná otázka je - viete, ako motivovať deti, aby sa rady učili a boli v škole úspešné?

Chcete, aby deti spolupracovali, keď im niečo vysvetľujete, a aby nadobudli pocit zodpovednosti za svoje výkony?

Všetko nájdete v tejto knihe!

Tento svetový bestseller je určený rodičom, ale aj pedagógom. Ukazuje im, ako môžu inšpirovať dieťa k sebadisciplíne, sebakontrole až tak, že dosiahnu zázraky v učení. Pomocou jedinečnej komunikačnej stratégie a vďaka názornosti odporúčaných kreslených dialógov autorky dokázali rodičom i učiteľom naznačiť, ako riešiť každodenné problémy, ktoré sa môžu u detí vo vzťahu k učeniu vyskytnúť.

V knihe Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili doma aj v škole sa dozviete, ako sa vyrovnať s pocitmi, ktoré sú spojené s učením. Objavíte 7 zručností, ktoré deti podnietia ku spolupráci a 6 krokov, ako podporiť detskú kreativitu a zodpovednosť.

Naučte sa narábať s chválou, ktorá prospeje a s kritikou, ktorá neublíži.

Pri každej kapitole nájdete vzorové kreslené dialógy, stručné zhrnutie + otázky a príbehy rodičov i učiteľov.

Autorky Adele Faber a Elaine Mazlish sú svetovo uznávané odborníčky na komunikáciu medzi rodičmi a deťmi. Ich knihy boli preložené do viac ako dvadsiatich jazykov a predalo sa z nich vyše 3 milióny výtlačkov. Po celom svete vedú semináre a v medziľudských vzťahoch pomáhajú aj dospelým.

Kniha Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili sa nachádza v ponuke internetového obchodu iPark.sk. Osobný odber možný až na 101 pobočkách po celej SR >>

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: PR
FOTO: PR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články