Návrat Let's Dance: Vystresovaná Hantuchová, Vavrinčíkovej prúser a Lakatošovej pád! | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Návrat Let's Dance: Vystresovaná Hantuchová, Vavrinčíkovej prúser a Lakatošovej pád!

Daniela Hantuchová, Silvia Lakatošová a Lenka Vavrinčíková so svojimi tanečnými partnermi
Daniela Hantuchová, Silvia Lakatošová a Lenka Vavrinčíková so svojimi tanečnými partnermi, Zdroj: TV MARKÍZA
04.09.2017 18:30

BRATISLAVA - V nedeľu večer na Markíze opäť odštartovala šou Let's Dance. Tenistka Daniela Hantuchová (34) prekvapila slovami, že ani wimbledonské finále neznamená taký stres ako tanečná súťaž. Nervozitu bolo ale vidieť hlavne na Silvii Lakatošovej (44), ktorá nakoniec v závere choreografie spadla v priamom prenose. A moderátorka Lenka Vavrinčíková (30) sa od kata Jána Ďurovčíka (46) dozvedela, že jej výkon bol absolútne pod jej možnosti a bol to dosť prúser.


Šou Let's Dance po šesťročnej prestávke odštartovala so zostavou 10 známych tvárí a jedného profesionálneho šéfkuchára. V nedeľu predviedli svoje umenie naživo a mnohí divákov určite prekvapili. 

Športovkyňa Daniela Hantuchová napríklad šokovala svojimi slovami. Od dlhonohej tenistky, ktorá by pokojne mohla robiť modelku, len málokto čakal, že bude mať s tancom problém. „Wimbledonské finále sa nedá porovnať s tým stresom, čo prežívam teraz. Myslela som si, že viem, čo je tvrdá práca, ale Let's Dance je úplne iný level,” priznala Daniela. 

V prvom kole odtancovala čaču po boku tanečného partnera Erika Ňarjaša a zatiaľ neohúrila. „Nebolo to dobré, v podstate bolo všetko zle,” skonštatoval Ján Ďurovčík. Hantuchová však s úsmevom reagovala, že je na kritiku zvyknutá a tá ju posúva ďalej. 

Režisér a choreograf sa hneď v prvom kole nezaprel a udeľoval aj po jednom bode. To síce nie je prípad Lenky Vavrinčíkovej, no tá tiež nedostala oveľa viac. Získala tri body a pomerne negatívne hodnotenie. Ďurovčík totiž od nej očakával oveľa viac. „Ty si dnes bola ako ja tu, že od pása hore ešte ako-tak, tu dole to je úplný prúser,” uviedol Jano, ktorý na prenos dokrivkal o barlách. Ako uviedol, moderátorku skritizoval, aby sa zobudila, lebo v nej vidí tanečné vlohy. 

Prekvapujúco najviac nervózne z celej zostavy pôsobila po vyjdení na tanečný parket Silvia Lakatošová. A tak sa niet čo čudovať, že práve jej sa prihodil prvý pád v priamom prenose. „Šmykla som sa tam na parkete. Ale po páde sa treba čo najskôr postaviť na nohy,” povedala pre topky.sk bývalá misska. „Tá tréma tak nejako konečne opadla, tak dúfam, že teraz už začnem tancovať,” dodala. 

Najočakávanejším účinkujúcim bola Petra Vajdová, ktorá sa nedávno posadila za volant pod vplyvom alkoholu. Herečka sa v dokrútke ospravedlnila za svoje počínanie a potom s tanečným partnerom predviedla tango, za ktoré sa naozaj nemuseli hanbiť. Podľa Tatiany Drexler patrilo rovno na tanečnú súťaž a Ján Ďurovčík Petru upozornil, že od budúceho kola ju bude posudzovať prísnejšie, keďže je o triedu lepšia ako ostatní. 

V prvom kole nikto nevypadol a body sa prenášajú do toho druhého, kde sa už jeden z párov so súťažou rozlúči. Takto to vyzeralo na úvod: 

Vladimír Kobielsky a Dominika Chrapeková, čača - 16 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Emma Drobná a Filip Buránsky, waltz - 19 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Braňo Deák a Dominika Rošková, tango - 24 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Lenka Vavrinčíková a Adam Brešťanský, jive - 18 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Tomáš YXO Dohňanský a Katarína Lacková, tango - 11 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Eva Evelyn Kramerová a Lukáš Hojdan, čača - 12 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Michal Konrád a Patrícia Martinovičová, waltz - 16 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Silvia Lakatošová a David Schavel, čača - 14 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Peter Varinský a Paulína Gašparíková, jive - 17 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Daniela Hantuchová a Erik Ňarjaš, čača - 10 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Petra Vajdová a Fabio Bellucii, tango - 27 bodov

Návrat Let's Dance: Vystresovaná

Pád Silvie Lakatošovej a fotografie párov z prvého kola nájdete v našej GALÉRII»

Máte už v súťaži svojho favorita?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1665Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články