(Zdroj: Topky)
SABINOV - Rušná noc v Sabinove. Dvojica - muž a žena - mali okolo 2. hodiny ráno vykradnúť čerpaciu stanicu. Paradoxne ich však nezaujímali peniaze, ale cigarety.
Informuje o tom web tnlive.sk. Po vykradnutí pumpy sa mali dať na útek v požičanom aute. Obkľúčili ich však policajti, a tak auto odstavili v Šarišských Michaľanoch a na útek sa dali po vlastných. Preskočili bránu rodinného domu a utekali cez záhrady. Lup mali nechať celý v aute.
Muža už mala polícia podľa neoficiálnych informácií zadržať, po žene naďalej pátra.
Správu budeme aktualizovať.