Streda, 5. október 2022. Meniny má Viera, zajtra Natália.

OĽANO ostro zareagovalo na úvahy Naďa o konci v politike: Hnutie si o tom myslí svoje

Minister obrany Jaroslav Naď vraj uvažuje o konci v politike.Galéria fotiek (2)
Minister obrany Jaroslav Naď vraj uvažuje o konci v politike.
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

BRATISLAVA - Nielen minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO), ale aj ďalší predstavitelia hnutia sú čoraz viac unavení, za úvahami šéfa rezortu obrany o odchode z politiky vidia neprestávajúcu zbytočnú kampaň SaS proti OĽANO i vláde Eduarda Hegera. Uviedol to Peter Dojčan z mediálneho tímu OĽANO.


"Na rozdiel od SaS, my nikoho z vlády nevyhadzujeme a nevyvolávame napätie. Vnášanie osobných pocitov a animozít do riadenia krajiny je neprofesionálne a nezodpovedné," odkázalo OĽANO. 

Archívne video: Hnutie OĽaNO reaguje na odchod Krúpu: Strana SaS urobila ďalší nepriateľský krok!

Hnutie pripomína, že premiér Eduard Heger i líder hnutia Igor Matovič opakovane SaS vyzvali na upokojenie situácie a návrat k práci. Kvalita spolupráce vlády musí byť odvodzovaná od plnenia programu, nie osobných vzťahov. Reformná vláda má podľa hnutia veľmi dobré výsledky, preto ho mrzí, že SaS ich prekrýva "zbytočným rozdúchavaním kríz, nezmyselnými ultimátami a verejnými vyhrážkami."

OĽANO ostro zareagovalo na
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

Minister Naď sa nechal počuť, že zvažuje odchod z politiky, podľa vlastných slov je z nej znechutený. Oznámiť to mal už aj premiérovi i lídrovi hnutia OĽANO. "Reálne hovorím, úprimne, že zvažujem, čo ďalej," povedal Naď. Nepáči sa mu, že niektorí politickí lídri uprednostňujú stranícke alebo osobné priority pred prioritami krajiny. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články