Pondelok, 29. november 2021. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Srandu z nás majú aj bratia Česi: FOTO Reštaurácia vo vlaku len po Břeclav! Schytal to aj Žiak zo SaS

Miroslav Žiak
Miroslav Žiak
Zdroj: TASR/Martin Baumann
25.11.2021 17:00

PRAHA/BRATISLAVA - Od štvrtkovej polnoci máme na Slovensku opäť lockdown aj s núdzovým stavom. S tým sú spojené opatrenia, ako zatvorené reštaurácie či zákaz vychádzania. Reštaurácia vo vlaku sa s tým vysporiadala po svojom.


Vláda opäť na Slovensku vyhlásila lockdown

Pre kritický stav v nemocniciach sa vláda na čele s premiérom Eduardom Hegerom rozhodla opäť vyhlásiť núdzový stav na Slovensku. Výhody tak nemajú ani očkovaní a pre všetkých platí zákaz vychádzania. Medzi opatrenia patria aj zatvorené reštaurácie, ktoré majú povolený len okienkový predaj. V reštauračnom vlakovom vozni sa s tým vysporiadali po svojom. 

Kedy uvidíme výsledky lockdownu? Analytici prehovorili: Z ich slov je jasné, že tak skoro to nebude

Reštauračný vozeň vo vlaku
Zdroj: FB/Zomri

Na dvere reštauračného vozňa vo vlaku vylepili oznam, že vozeň bude otvorený len po stanicu Břeclav. Na území Slovenska bude len výdajné okienko. Fotka bola zverejnená na satirickej stránke na sociálnej sieti a okomentoval ju aj poslanec zo strany SaS Miroslav Žiak. 

"Tomu sa hovorí cestovať so zatajeným dychom!" napísal Žiak. V tejto situácia to však mnohým zrejme neprišlo vtipné, pretože pod jeho komentárom pribúdajú nahnevaní ľudia. "Hlavne, že sa vy bavíte, keď ľudia prichádzajú o živobytie," napísal Ján. 

"Pán poslanec, vy beriete 5000€ za to, aby ste písali takéto nezmyselné komentáre? Čo keby ste radšej išli pomôcť do nemocnice?" pýtal sa zase Marián. 


Galéria

Miroslav Žiak Reštauračný vozeň vo vlaku

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada
VIDEO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články