Pondelok, 27. jún 2022. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Ďalší útok na prezidentkinu dcéru: Toto je absolútne dno!

Emma ČaputováGaléria fotiek (4)
Emma Čaputová
Zdroj: Topky/Ján Zemiar

BRATISLAVA - Jedna z dcér prezidentky Čaputovej sa venuje modelingu. Pri svojom verejnom pôsobení ale musí Emma prehryznúť mnoho nepríjemností. Na jej adresu sa totiž často znášajú posmešné komentáre. A opäť sa stala terčom!


Emma Čaputová je na očiach verejnosti nielen ako dcéra slovenskej prezidentky. Pôsobí totiž ako modelka a už viackrát sa predviedla na módnych šou či pózovala pred objektívom fotografa. 

Ďalší útok na prezidentkinu
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Faceboo Z.Č

Ďalší útok na prezidentkinu
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Ján Zemiar

Emminým poznávacím znamením sú v uplynulom období kratšie vlasy, ale najmä výrazné znamienko na tvári. A práve preň je často terčom posmechu. Mnohí ľudia akoby nevedeli prijať, že aj žena s takouto "vadou krásy" sa môže stať žiadanou modelkou. 

Ironický komentár na jej adresu si pred časom neodpustil napríklad ani poslanec Tomáš Taraba. 

A aktuálne je Emma terčom neznámych "vtipkárov", ktorí ju spojili s opičími kiahňami. Na obrázok s jej tvárou kolujúci po internete upozornila speváčka Barbora Balúchová. Zostala som veľmi zaskočená jedným obrázkom, ktorý začal kolovať po sociálnych sieťach, a to je obrázok dcéry našej pani prezidentky Čaputovej. Je úplne nepodstatné, či som volička našej pani prezidentky alebo nie, tu ide o rozmer ľudský,” začala svoj videopríspevok umelkyňa. 

Na Barbore bolo vidieť, že ju obrázok pobúril a znechutil. „Ja viem, že dcéra našej pani prezidentky si z takýchto vecí asi hlavu nerobí, v čo dúfam, ale vy, čo ste tento obrázok vytvorili a čo ho zdieľate, len ukazujete svoju pravú tvár, lebo je to naozaj preukázanie absolútneho ľudského dna,” odkázala všetkým, ktorí to považujú za vtipné. 

Ďalší útok na prezidentkinu
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram BB

Ďalší útok na prezidentkinu dcéru: Toto je absolútne dno!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články