Štvrtok22. február 2024, meniny má Etela, zajtra Roman, Romana

Muž v Nitre zjavne nemal čisté svedomie: Policajnej hliadke sa pokúsil utiecť na kolobežke

Muž v Nitre sa pokúsil utiecť policajnej hliadke na kolobežke, u seba mal omamné látky
Muž v Nitre sa pokúsil utiecť policajnej hliadke na kolobežke, u seba mal omamné látky (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj )

NITRA – Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky prechádzali po Staničnej ulici v Nitre, kde si všimli muža na kolobežke. Ten v momente, keď zbadal policajné auto, začal unikať. Policajti ho dobehli a zastavili. Vyzvali ho, aby preukázal svoju totožnosť a vydal veci, ktoré pochádzajú z trestnej činnosti. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

„Muž policajtom dobrovoľne vydal čierne látkové vrecúško so zatavenou striekačkou s obsahom žltohnedej kryštalickej látky, vrecúško s obsahom zelenej sušiny, dve vrecúška s obsahom žltohnedej kryštalickej látky a tiež umelohmotnú nádobu s obsahom bielej kryštalickej látky,“ uviedlo krajské policajné riaditeľstvo.

Podľa vzhľadu látok vzniklo podozrenie, že ide o dávku omamnej a psychotropnej látky. Policajti muža zadržali a boli s ním vykonané ďalšie procesné úkony. Vo veci sa začalo trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Zaistený materiál putoval na expertízne skúmanie.

Viac o téme: MužútekKolobežkaPolícia Omamné látkyNitra
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu