Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Slováci skúšajú šťastie po šiesty raz: Lotéria s novým, obrovským osudím a trapas na úvod, nedokončený lístok!

Koho dnes postretne šťastie v očkovacej lotérii?
Koho dnes postretne šťastie v očkovacej lotérii?
Zdroj: Reprofoto RTVS
19.09.2021 20:40

BRATISLAVA - Je tu šieste kolo očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra a po minulom diele, kedy sa do relácie dovolalo niekoľko šťastlivcov, sme rozhodne boli zvedaví aj dnes na to, ako celá situácia dopadne, a čí sa vyšplhame opäť na viac ako 100-tisícové výhry. Dnes sa začalo dokonca s až 200-tisícovou výhrou a ani zvyšok súťaženia nebol nudný.


archívne video

Očkovacia lotéria sa na obrazovkách verejnoprávnej RTVS vysiela už niekoľko týždňov od 15. augusta, kedy si po prvej časti vyslúžila poriadnu kritiku. Technické nedostatky sú už ale od tých dní dávno preč a v dnešnej časti by sme mali byť svedkami nie len vychytania týchto chýb, ale pravdepodobne aj nového "osudia", teda mechanického kolesa, v ktorom sa žrebuje množstvo lístkov, ktoré v každom kole postupne rastie.

Koniec koncov, už ale nejde o koleso ale jeden obrovský valec s vyše 2 000 000 žrebami. Jednotliví hostia potom tieto lístky osobne z osudia vyžrebujú. Dnes sa začína s výhrou 200-tisíc eur.

Slováci skúšajú šťastie po
Zdroj: reprofoto RTVS


Ďalšie kolo očkovacej LOTÉRIE je tu: Rozdali 400-tisíc eur! Eduard heslo nevedel, maľoval byt


V dnešnej relácií bolo prvé heslo VIERA. Prvého súťažiaceho vyžreboval známy muzikant a spevák Peter Cmorík. Nastal však úvodný trapas, pretože Cmorík vyžreboval istého Viliama z obce "Vysoká nad". Názov obce bol teda nedokončený. Neskôr vysvitlo, že ide o Vysokú nad Kysucou. Viliam telefón zdvihol a 201-tisíc eur vyhráva práve on.

Slováci skúšajú šťastie po
Zdroj: reprofoto RTVS

Druhým heslom je NÁDEJ. Druhého súťažiaceho losuje slovenský herec Filip Tůma. Ten z osudia vyžreboval Jána z Poltára. Ten telefón síce priamo nezodvihol, ale urobila tak za neho manželka Anna. Moderátori pritom akurát hovorili, že si ešte v praxi nevyskúšali tzv. zastupovanie, a práve v tejto chvíli to zažili v premiére. Anna vyslovila správne heslo a pre manžela vyhrala 101-tisíc eur, čo mu priamo v éteri aj oznámila.

Slováci skúšajú šťastie po
Zdroj: reprofoto RTVS

Tretie heslo je LÁSKA. Ďalšieho súťažiaceho žrebuje moderátorka Kata Martinková. Tá pochádza zo Spišskej Novej Vsi a volá sa Katarína. Katarína zdvihla pomerné rázne so slovami "No?!". Zodpovedala heslo a vyhrala 101-tisíc eur a ďalšiu pesničku od skupiny Petra Cmoríka.

Slováci skúšajú šťastie po
Zdroj: reprofoto RTVS

Štvrté heslo je POKOJ. Súťažiaceho žrebuje známa herečka a rodáčka z Košíc Zuzana Tlučková. Je ním Andrej z Považskej Bystrice. Ten ale telefón nezodvihol a výhra mu ušla, čím sa tá ďalšia navýšila na 201-tisíc eur.

Slováci skúšajú šťastie po
Zdroj: reprofoto RTVS

Piateho súťažiaceho žrebuje záchranár Peter Lakomý. Heslo je ODPUSTENIE.Posledným dnešným súťažiacim je Pavol z Dolného Kubína a hrá o neuveriteľných 201-tisíc eur. Ten zodpovedal heslo a vyhral spomínanú sumu, na čo len skromne zareagoval: "No super! ... Viete, život je ťažký, čo s tým," povedal pomerne unavený Pavol, ktorý len skonštatoval, že s "niečo kúpi a zvyšok dá žene".

Slováci skúšajú šťastie po
Zdroj: reprofoto RTVS


Galéria

Koho dnes postretne šťastie

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: repro RTVS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články