Štvrtok, 28. október 2021. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Hovorca nachytal vlastného ministra na hruškách: FOTO Korčok uprostred pracovného frmolu jednoducho zaspal!

Ivan Korčok si na jednaní v Moldavsku dal šlofíka!
Ivan Korčok si na jednaní v Moldavsku dal šlofíka!
Zdroj: Topky/Ján Zemiar
18.09.2021 18:00

BRATISLAVA - Tak toto sme tu ešte nemali. Je normálne že šéf diplomacie má v rámci svojho povolania množstvo zahraničných vybavovačiek a služobných ciest, no uprostred toho všetkého len tak zaspať, to sa len tak nevidí... Doteraz utajenú fotku ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka na sociálnej sieti pritom uverejnil jeho vlastný hovorca!


Svedkom najnovšieho záberu spiaceho ministra boli všetci na sociálnej sieti, keď ju na konto Korčoka zavesil jeho hovorca a správca stránky Juraj Tomaga. "Ako správca stránky ministra Ivana Korčoka mám niekoľko fotožolíkov zo zahraničných ciest. Táto je z tohto týždňa z Moldavska," popisuje fotografiu Tomaga, z čoho je zrejmé, že minister bol uprostred početných pracovných jednaní. V takej polohe však politika často nevidieť.

Hovorca nachytal vlastného ministra
Zdroj: Facebook/Ivan Korčok

Jednoducho si na pár minút zdriemol

Podľa Tomagu sa minister uprostred náročných rokovaní v Moldavsku rozhodol, že si vyčistí hlavu krátkym "šlofíkom" na luxusnom gauči. Jeho hovorca v statuse píše, že všetko trvalo asi 10 minút. Otázne teraz je, čo svojmu hovorcovi za tento záber minister povie... :-) 

Archívne video


Galéria

Ivan Korčok si na

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: TASR/Jakub Popelka

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články