Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Remišová vyzýva ľudí, aby uprednostnili dovolenku na Slovensku

Zdroj: Topky/Vlado Anjel
20.06.2021 11:59

BRATISLAVA - Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) vyzýva ľudí, aby uprednostnili dovolenku na Slovensku. Hovorí o najlepšej možnosti, ako stráviť leto v zdraví a bezpečí. Uviedla to na sociálnej sieti.


Poukázala aj na to, že takto môžu ľudia podporiť i domáci cestovný ruch a slovenskú ekonomiku. Zároveň v rámci bezpečnosti občanov vyzvala, aby sa dali zaočkovať proti COVID-19 a znížili riziko, "že nás znovu zloží tretia vlna".

"Mnohí si práve teraz plánujú letné dovolenky. Po náročných mesiacoch boja s koronou si potrebujeme všetci vydýchnuť. Nabrať sily. Užiť si slobody, radosti s rodinou, s kamarátmi. Najbezpečnejšia (a najkrajšia) dovolenka bude doma, na Slovensku," myslí si Remišová.

Poukázala na to, že aj na Slovensku je čo vidieť a objavovať. Okrem hôr, hradov a zámkov hovorí vicepremiérka aj o možnosti navštíviť historické mestá, sakrálne pamiatky a podobne. "Dovolenkou doma pomôžeme aj ľuďom pracujúcim v cestovnom ruchu, malým podnikateľom, rodinným penziónom a celkovo slovenskej ekonomike," poznamenala.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články