Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Šéf rezortu financií Heger sa pochválil záberom z auta: Zradila ho FOTO, pán minister a čo hygiena?

Eduard Heger
Eduard Heger
Zdroj: Topky/Vlado Anjel
25.02.2021 23:51

BRATISLAVA - Aj ministri sú len obyčajní ľudia a možno nejaký ten prítomný zlozvyk je len otázkou času. Výnimkou nie je ani minister financií Eduard Heger (OĽaNO), ktorý sa pochválil fotografiou z terénu, no je na nej niečo, čo mnohých prekvapí.


Heger všetko rozbehol fotografiou z terénu pri výstavbe rýchlostnej cesty pri Tvrdošíne. Pochválil sa aj tým, že na Oravu priniesol pozitívne správy ohľadom výstavby tejto komunikácie.

Šéf rezortu financií Heger
Zdroj: Facebook/Eduard Heger - minister financií SR

Pán minister, a čo ten laptop?

Ale čo čert nechcel, pri bližšom pohľade a istom lome svetla zo slnečných lúčov sa tento pozitívny efekt vytratil. Pán minister zrejme nedbá na častú hygienu obrazovky osobného počítača pred fotografovaním a tak sa divákom naskytol pohľad na ucapkaný LCD panel laptopu.

Šéf rezortu financií Heger
Zdroj: Facebook/Eduard Heger - minister financií SR

Ministerstvo všetko uviedlo na pravú mieru

Ministrov tím sa ale okamžite pustil do vysvetľovania. "Ide o dotykovú obrazovku tabletu, ktorej sa človek prirodzene často dotýka a odtlačky prstov na zapnutej obrazovke ani nepostrehnete. Je to však spôsobené tým, že minister financií Eduard Heger veľa pracuje a napríklad aj dnes pomocou tohto zariadenia viedol online poradu s generálnymi riaditeľmi sekcií na ministerstve financií," povedal pre Topky Robert Buček z mediálneho tímu ministra Hegera.

Vrcholom dňa bolo, keď sa minister o našom upozornení na špinavú obrazovku dozvedel. Nelenil a okamžite sa dal do práce :-).

Šéf rezortu financií Heger
Zdroj: Ministerstvo financií SR


Galéria

Eduard Heger

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články