°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

FOTO Hororový prípad na východe: Erik mal zavraždiť matku šiestich detí, prokurátor podal návrh na dohodu

Erik putoval na súd v spoločnosti kukláčov. Záber z mája.
Erik putoval na súd v spoločnosti kukláčov. Záber z mája.
Zdroj: TASR - Ján Krošlák
20.10.2020 15:30

BRATISLAVA - Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry podal v utorok na Špecializovaný trestný súd návrh na schválenie dohody o vine a treste na Erika K. obvineného z trestných činov úkladnej vraždy a vydierania. Informovala o tom hovorkyňa ÚŠP Jana Tökölyová.


V roku 2020 mal zo žiarlivosti zavraždiť matku spoločných 6 detí. "Následne vydieral blízke osoby, aby mu pomohli telo nebohej zakopať," priblížila hovorkyňa. Obvineného zobral do väzby ŠTS koncom apríla. Dôvodom väzby bola obava z možného úteku, ovplyvňovania svedkov a pokračovania v trestnej činnosti.

Prečítajte si aj: Unikátne FOTO obvineného v prípade hororovej vraždy na východe: Lepšie krytie ako kukláči!

FOTO Hororový prípad na
Zdroj: TASR - Ján Krošlák

Hrob pri ceste

Erika K. policajti Národnej kriminálnej agentúry zadržali 29. apríla počas akcie "Kamiben". Podľa zistení polície mal obvinený ešte 3. marca usmrtiť svoju manželku. Násilím ju mal vtlačiť do auta, odviezť z Richnavy a usmrtiť nožom na lesnej ceste v obci Kluknava. Telo následne opäť naložil do auta a previezol k rybníku v obci Nižný Žipov v Trebišovskom okrese.

FOTO Hororový prípad na
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Pod hrozbou násilia mal donútiť ďalšiu osobu zakopať telo nebohej v kríkoch pri ceste v smere do obce Hrčeľ. Telo nebohej našla polícia pri obhliadke miesta činu 29. apríla na základe operatívnej činnosti a výsluchu svedkov.


Galéria

Ilustračné foto Erik putoval na súd

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články