°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Slováci pozor! V pondelok a stredu úplne zatvoria tento hraničný priechod

Hraničný priechod Vyšné Nemecké
Hraničný priechod Vyšné Nemecké
Zdroj: SITA
10.10.2019 18:55

VYŠNÉ NEMECKÉ - Colný hraničný priechod Vyšné Nemecké – Užhorod bude v pondelok (14.10.) a v stredu (16.10.) uzavretý. Dôvodom je úplná odstávka elektrickej energie. Informovala o tom hovorkyňa Colného úradu Michalovce Klára Baloghová.


Ako spresnila, dočasne pozastavená bude premávka na slovensko-ukrajinskom hraničnom priechode v oboch smeroch, na Ukrajinu aj na Slovensko, a to v osobnej aj nákladnej doprave. K úplnej odstávke elektrickej energie dôjde pre práce na zariadení vysokého napätia, a to konkrétne pre prepojenie transformátorov. Práce sa budú realizovať oba dni v čase od 8.00 do 16.00 h.

"Cestujúci môžu v uvedenom čase použiť cestné hraničné priechody Ubľa – Malyj Bereznyj s nepretržitou prevádzkou alebo Veľké Slemence – Mali Selmenci určený pre peších cestujúcich a cyklistov, ako aj železničný hraničný priechod Čierna nad Tisou – Čop podľa platného železničného grafikonu," doplnila Baloghová s tým, že colný úrad ďakuje verejnosti za trpezlivosť a toleranciu počas nevyhnutných prác.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články