FOTO Sebastian len čumel, čo sa dialo v bratislavskej MHD: Toto ešte asi nikto nezažil! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

FOTO Sebastian len čumel, čo sa dialo v bratislavskej MHD: Toto ešte asi nikto nezažil!

Zdroj: Facebook/Revízori Bratislava
17.11.2018 21:44

BRATISLAVA - V mestskej hromadnej doprave sa dá robiť všeličo - čítať knihu, jesť, spať, ale aj študovať. V bratislavskom autobuse niekto prichytil malého chlapca pri tom, ako si na sedadle robí domáce úlohy. Pre niekoho vzorný žiak, pre druhého zbytočné riskovanie. Stačí, keď šofér prudšie zabrzdí a katastrofa už môže byť na svete.


Sebastian minulý týždeň zachytil v autobuse linky č. 78 zaujímavý výjav a zverejnil ho na facebookovej stránke Revízori. Na fotke je chlapec, ktorý sa krčí pri sedadle a píše si niečo do zošita. Vedľa bola položená školská aktovka a otvorený peračník, takže sa dá predpokladať, že si práve robil domácu úlohu. 

FOTO Sebastian len čumel,
Zdroj: Facebook/Revízori Bratislava

Ťažko povedať, či oproti sediaca žena bola jeho mama, alebo cestoval sám. V každom prípade sa školák vystavoval nebezpečnej situácii, pretože pri prudšom manévri vodiča mohol skončiť so zranením. Mnohí užívatelia aj napriek tomu ale ocenili jeho snahu a vyzdvihli najmä fakt, že nedrží v ruke mobil, ale väčšina dnešnej mládeže. "Je to milé. Takto príde domov a má voľno a môže ísť za kamarátmi," zhodli sa viacerí. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články