Fico: SMK robí svinstvá voči vláde od rána do večera | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Fico: SMK robí svinstvá voči vláde od rána do večera

Premiér Robert Fico
Premiér Robert Fico
27.10.2006 15:39

BRATISLAVA - Premiér Robert Fico dnes obvinil SMK zo snahy zdiskreditovať neustálymi útokmi jeho vládu. "Tu prichádzajú svinstvá, jedno za druhým, zo Strany maďarskej koalície, ktorá nevie prežiť, že nie je vo vládnej koalícii a my nerobíme nič iné, len vysvetľujeme svinstvá, ktoré prichádzajú od rána do večera," vyhlásil predseda vlády na tlačovej besede ku kauze Záhumenský.


Postup SMK v tomto prípade sa podľa neho nápadne podobá vývoju v prípade Hedvigy Malinovej. "Po hrubých obvineniach prichádzajú jasné dôkazy, potvrdzujúce opak."

Predseda vlády odmietol komentovať svoj zdravotný stav po tom, čo vo štvrtok pre črevné problémy neprišiel na stretnutie ekonomického HN klubu. Svoje zdravie považuje za súkromnú vec. Na úvod tlačovej besedy však priznal, že zdravotné problémy má. "Bol by som veľmi nerád, keby moja liečba bola vnímaná ako pokus o naťahovanie času, pokiaľ ide o túto údajnú aféru, spojenú so štátnym tajomníkom ministerstva pôdohospodárstva," uviedol. Preto sa rozhodol hneď, ako dostal list od európskej komisárky pre poľnohospodárstvo, oboznámiť médiá s odpoveďou Bruselu.

SDKÚ-DS: Ficove vyhlásenia vyznievajú ako nevkusný žart >>

SMK Ficove tvrdenia odmieta >>

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články