Streda, 24. január 2018. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Zaujímavosti

Školáčka (11) užila bežný liek proti chrípke: Zažila horor, videla diabla!

U Lindsay sa prejavili vedľajšie účinky lieku

U Lindsay sa prejavili vedľajšie účinky lieku

Foto
pred 2 hodinami

INDIANAPOLIS - Jedenásťročná Lindsay bola hospitalizovaná po tom, čo sa jej zjavil portál do pekla a počula hlas diabla. Išlo o halucináciu vyvolanú liekom proti chrípke. Podobných prípadov sa vo svete vyskytlo niekoľko, aj preto liek v niektorých krajinách zakázali. viac »

Chlapcovi (†14) vyrástol na nose pupienok: Rodičia neverili, aká hrôza sa s ním začala diať

Emanuel Zayas s rodičmi
Foto

22.01.2018 09:00

MIAMI - V Spojených štátoch zomrel kubánsky chlapec, ktorému tamojší lekári minulý týždeň odoperovali z tváre nádor veľký ako futbalová lopta. Informoval o tom cez víkend vedúci lekárskeho tímu z Miami. Odstránenie nádoru, kvôli ktorému mal chlapec okrem iného problémy s dýchaním, sa lekárom podarilo. Štrnásťročný Emanuel Zayas ale zomrel na následné ... viac »


Choroba, ktorú si ľudia mýlia s inou: Únava a zabúdanie sú len prvé varovné príznaky

Choroba, ktorú si ľudia

22.01.2018 09:00

BRATISLAVA - S diagnózou skleróza multiplex žijú tisíce Slovákov. Mnohí z nich sa o svojej chorobe dozvedeli až po dlhých mesiacoch alebo rokoch, pretože jej prvotné príznaky nepoznali. Navyše, ešte stále si niektorí ľudia diagnózu zamieňajú s Alzheimerovou chorobou. Dôvodom sú problémy s pamäťou. viac »


Čo všetko dokáže v roku 2018 ponúknuť smartfón za 30 dolárov?

Čo všetko dokáže v

22.01.2018 08:55

BRATISLAVA - Ešte minulý rok sme informovali, že Google spolupracuje s indickými výrobcami na smartfónoch, ktoré by stáli okolo 30-tich EUR. Prvý kus s logom spoločnosti Micromax má prísť na indický trh tento mesiac. viac »


Rozlúčka so slobodou mala desivú príchuť: Keď dievčatá zbadali, čo je na FOTO, zutekali

Rozlúčka so slobodou mala

21.01.2018 23:02

LONDÝN - Ženy, ktoré oslavovali blížiacu sa svadbu svojej kamarátky na vzdialenom panstve v Škótsku, zostali vystrašené po tom, čo objavili niečo neskutočné na ich spoločnej fotografii. viac »


Muž odložil nákupy s manželkou (†23): Nahnevaná žena mala spáchať tú najhoršiu vec

Muž odložil nákupy s

21.01.2018 23:01

LUCKNOW - Mladá žena údajne spáchala samovraždu po tom, čo jej manžel odložil spoločné nákupy o jediný deň. Deepak Dwivedi v sobotu svojej manželke Deepike oznámil, že s ňou bude môcť chodiť po obchodoch až na druhý deň, pretože je pracovne zaneprázdnený. Jeho životnú partnerku táto správa natoľko rozhorčila, že sa zavrela v izbe a nevpustila ho do ... viac »


ZOZNAM: Xiaomi ide aktualizovať 40 modelov na MIUI 9! Je medzi nimi aj ten tvoj?

ZOZNAM: Xiaomi ide aktualizovať

21.01.2018 23:00

BRATISLAVA - Čo sa aktualizácií týka, jeden výrobca pre svoju komunitu robí podstatne viac, než konkurencia. Je to samozrejme Xiaomi, spoločnosť, ktorá včera oznámila, že na najnovší systém MIUI 9 bude aktualizovať až 40 rôznych modelov. viac »


Hororové prebudenie nevesty (18) po svadobnej noci: Pozrela sa na manžela a skoro odpadla

Hororové prebudenie nevesty (18)
Foto

21.01.2018 21:41

PHNOM PENH - Mladá nevesta bola znásilnená počas svadobnej noci 18-ročným mužom, ktorý predstieral, že je jej manžel. Chhoen Chanseng vliezol k obeti do postele potom, čo opitý ženích zaspal na stole pred domom v dedine Chhkues v kambodžskej provincii Prey Veng. Keďže svetlá boli zhasnuté, žena verila, že má sex so svojím partnerom, no ráno zbadala, že má v perinách votrelca. viac »


Kreatívna ekonomika: Čo by ste mali vedieť o blockchaine, ale nemáte sa to koho opýtať

Kreatívna ekonomika: Čo by

21.01.2018 21:00

BRATISLAVA - Blockchain je dnes väčšine známy ako technológia na ktorej bežia digitálne meny, vrátane tej najznámejšej, bitcoinu. V skutočnosti však má omnoho širšie využitie. Má potenciál zmeniť kreatívnu ekonomiku na nepoznanie. viac »


Horor deň pred pohrebom: Otvorili rakvu a... mŕtva žena (†33) porodila dieťa!

Horor deň pred pohrebom:

21.01.2018 20:37

MTHAYISI - Takýto prípad svet hádam ešte nepamätá. V Južnej Afrike porodila mŕtva žena. Práve keď sa ju desať dní po smrti chystali pochovať, objavili v truhle dieťa. Bohužiaľ, aj to už bolo mŕtve, keďže matka ho nemala ako vyživovať. viac »


Matka žaluje políciu aj nemocnicu: VIDEO Jej syn bol duševne chorý, po elektrošoku zomrel

Policajti zasiahli elektrošokom duševne
FotoVideo

21.01.2018 20:36

ATÉNY – Na verejnosť vyšli nové tvrdenia k hrozivému prípadu smrti duševne chorého pacienta, ktorému dvaja lekári nadelili niekoľko silných elektrošokov. Na upokojenie použili taser. Pacient o päť dní na to zomrel. Jeho matka podala na súd žalobu, v ktorej uvádza hrubé zaobchádzanie policajtov a zanedbanú zdravotnú starostlivosť nemocnice, v ktorej bol jej syn umiestnený. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?