Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Zaujímavosti

FOTO Dôkaz, ktorý vyvracia fámy o Hitlerovom úteku: Našli ponorku, ktorá mala prevážať Vodcu

pred 6 hodinami

KODAŇ - Stratená nemecká ponorka, o ktorej sa tradovalo, že prevážala do Južnej Ameriky vysokých nacistických pohlavárov a cennú korisť na sklonku druhej svetovej vojny, našli takmer po 73 rokoch. Moderná U-3523 typu XXI mala nový a veľmi pokročilý dizajn, no dostala sa na scénu príliš neskoro na to, aby Nemecku pomohla poraziť víťazných spojencov. ... viac »

Deväť vecí, ktoré nemajú čo hľadať na vašom pracovnom stole: Už aj s nimi preč

Deväť vecí, ktoré nemajú

18.04.2018 21:00

BRATISLAVA - Sú veci, ktoré by sa na vašom pracovnom stole objaviť nemali. Niektoré môžu spôsobiť pre vašu produktivitu hotovú pohromu, iné zas môžu obťažovať kolegov. A či sa vám to páči alebo nie, to ako vyzerá váš pracovný stôl, veľa napovedá aj o vás samých. Ak teda na ňom vaši kolegovia vidia zvyšky jedál, neporiadok či nevhodné fotografie, nečakajte, ... viac »


Samsung Galaxy S9 má senzor od 2 výrobcov: Takto zistíš, ktorý má tvoj kus!

Samsung Galaxy S9 má

18.04.2018 17:27

BRATISLAVA - Ak chceš vedieť aký senzor používa tvoj Galaxy S9, máme pre teba návod. viac »


Takto nás vidí novorodenec v prvých týždňoch života

Takto nás vidí novorodenec

18.04.2018 17:26

BRATISLAVA - Na rozdiel od iných pokusov pochopiť detské videnie, táto konkrétna štúdia sa spoliehala na video, lebo pohyblivý obraz je lepšie vidieť ako napríklad statickú fotku. Čo vedci zistili? viac »


Prehliadaný Doug Jones: Kráľ make-upu, filmový chameleón a dvorný herec del Tora

Prehliadaný Doug Jones: Kráľ

18.04.2018 17:00

LOS ANGELES - Keď sa povie meno Doug Jones, pravdepodobne len málo z vás si predstaví jeho skutočnú tvár. Je to pochopiteľné, keďže vo filmoch ho skôr môžete vidieť pod nánosom make-upu a kostýmov. Poďte sa s nami pozrieť na cestu tohto prehliadaného herca. Rozhodne si totiž zaslúži viac pozornosti. viac »


Najbohatšie deti z Budapešti: Na FOTO sa chvália luxusom, o ktorom môžete len snívať

Najbohatšie deti z Budapešti:
Foto

18.04.2018 15:10

BUDAPEŠŤ - Veľkú noc síce máme už dávno za sebou, no zdá sa, že títo tínedžeri majú prázdniny každý deň. Rich Kids of Budapest je najnovším prírastkom medzi účtami na Instagrame, na ktorom sa mladí Maďari chvália luxusom, ktorý ich obklopuje. Ich najväčšou starosťou je zrejme to, kam pôjdu na dovolenku, či ktorým autom sa vyberú na nákupy. viac »


Kakao nie je iba pre deti: Znižuje krvný tlak a postaví na nohy

Kakao nie je iba

18.04.2018 15:00

BRATISLAVA - Kakao, to nie je len nápoj pre deti. Je to v prvom rade ingrediencia najpopulárnejšej sladkosti – čokolády, ale tiež produkt, ktorý má množstvo pozitívnych vlastností. Od zdravotných, cez povzbudzujúce. viac »


Chlapec (13) našiel čudný predmet: Archeológovia hovoria o objave nevídaného pokladu

Chlapec (13) našiel čudný
Foto

18.04.2018 12:04

BERLÍN - Archeológovia našli na nemeckom ostrove Rujana v Baltskom mori stovky viac ako 1000 rokov starých mincí, prsteňov, perál, náramkov či náhrdelníkov. Podľa agentúry DPA sú spájané s dobou legendárneho dánskeho kráľa Haralda I., prezývaného Modrozub. viac »


Miliardár Mark Cuban: Ak chcete byť úspešní, nenasledujte svoju vášeň

Miliardár Mark Cuban: Ak

18.04.2018 12:01

BRATISLAVA - Určite vám už niekto poradil, aby ste v určitom okamihu svojho života nasledovali svoju vášeň, alebo sa venovali tomu, čo milujete. Cuban radí presný opak. viac »


Štvorcové vlny - nádherná a veľmi nebezpečná hračka prírody

Ile de Ré

18.04.2018 12:00

Hoci sa ľudia neraz správajú, akoby im patril celý svet, v skutočnosti sme na Zemi len hosťami. Aj napriek tomu, že spoznávame už aj nekonečný vesmír, ešte stále nás dokáže prekvapiť aj planéta, na ktorej žijeme. K jej pozoruhodným dielam patria napríklad štvorcové vlny. Vyskytujú sa tak zriedka, že sú len málo zdokumentované, ale sú tu a ukazujú silu ... viac »


Porovnania, z ktorých pichá pri srdci: Slováci žijú najkratší zdravý život v OECD

Porovnania, z ktorých pichá

18.04.2018 10:21

BRATISLAVA - Žijeme najkratší zdravý život spomedzi ekonomicky vyspelých členských krajín OECD. Tak znie hodnotenie odborníkov, ktorí poukazujú na priemernú dĺžku života na Slovensku – je totiž jednou z najnižších v Európskej únii. Štatistiky odhaľujú, že čoraz viac Slovákov zomiera na srdcovo-cievne ochorenia, čo je opačný trend oproti väčšine krajín v Európe. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.