Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Kauzy

Deň D pre bývalého šéfa Markízy: Rusko skončil v nemocnici, dnes sudca rozhodne o jeho osude

Pavol Rusko

26.10.2017 09:13

BRATISLAVA - Krátko po desiatej hodine večer skončil Pavol Rusko v nemocnici. Po tom, ako sa prokuratúra rozhodla podať návrh na vzatie Ruska do väzby, sa začal sťažovať na zdravotné problémy. viac »


MIMORIADNA SPRÁVA Prekvapujúci koniec kauzy smeráka Jánoša: Slovenské manželky, traste sa!

MIMORIADNA SPRÁVA Prekvapujúci koniec
FotoVideo

25.10.2017 17:59

PRIEVIDZA - Okresný súd v Prievidzi dnes rozhodol. Vladimíra Jánoša oslobodili. Exposlanca Národnej rady SR a bývalého okresného šéfa Smeru-SD v Prievidzi Vladimíra Jánoša Okresný súd v Prievidzi neuznal vinným zo zločinu týrania svojej už bývalej manželky a maloletej dcéry. Podľa sudcu čin nenaplnil podstatu trestného činu týrania, ide o priestupok o občianskom spolunažívaní. viac »


Právnik Bžán obhajuje rozprávkovú zmluvu s MH Manažmentom: Odmena je férová

Branislav Bačík

24.10.2017 18:00

BRATISLAVA – Odmena 64 miliónov eur za vyhratý spor o Gabčíkovo bola podľa advokáta Radomíra Bžána od samého začiatku virtuálna. Po víťazstve v arbitráži dospela jeho firma so štátnym MH manažmentom k dohode, ktorou bola konečná výška odmeny stanovená na 17,6 milióna eur, čo predstavuje podielovú odmenu 2,5 percenta. Bžán to uviedol v rozhovore pre ... viac »


Rozsudok v škandalóznom Nástenkovom tendri Harabin nepovie! Odobrali mu veľké kauzy

Štefan Harabin

24.10.2017 16:00

BRATISLAVA - V kauze nástenkového tendra nebude v odvolaní rozhodovať senát Najvyššieho súdu (NS) SR, v ktorom je Štefan Harabin. Sudcovská rada Najvyššieho súdu mu ešte v auguste pozastavila prideľovanie nových vecí. Informuje o tom na svojej webovej stránke Denník N, ktorý sa odvoláva na rozhodnutie rady zverejnené na stránke súdu. viac »


Kauza Jánoš sa rúti do finále: Rozsudok už o pár hodín

Vladimír Jánoš na súde

24.10.2017 15:37

PRIEVIDZA - Hlavné pojednávanie s exposlancom Národnej rady SR a bývalým okresným šéfom Smeru-SD Vladimírom J., ktorý čelí obžalobe z týrania blízkej a zverenej osoby, speje k svojmu koncu. Na Okresnom súde (OS) v Prievidzi dnes odzneli záverečné reči, rozsudok vyhlási senát v stredu 25. októbra o 14.00 h. viac »


Zvrat v prípade vyšetrovania Bašternáka! Predčasná radosť, Lipšic zverejnil nové fakty

Zvrat v prípade vyšetrovania

23.10.2017 20:34

BRATISLAVA - Daniel Lipšic upozornil na svojom Facebooku na dôležitý fakt. Ústavný súd totiž koncom augusta rozhodol, že sa v kauze Bašternák pri podvodoch s vratkami DPH nedá uplatniť účinná ľútosť. Toto rozhodnutie tak môže mať v daňovej kauze zásadný vplyv na jej pokračovanie. viac »


Dráma na bratislavskom súde: Na proces s Rybaničom smeroval Kaliňák, bombový poplach

Dráma na bratislavskom súde:
Video

19.10.2017 14:27

BRATISLAVA - Vyzerá to tak, že súd s Filipom Rybaničom sa začne. Pôvodne malo pojednávanie začať ráno o deviatej, anonym však nahlásil bombu na bratislavských súdoch a budovy museli evakuovať. viac »


Koniec mimoriadnej schôdze: Megaodmena za Gabčíkovo platí, Smer valcuje

Koniec mimoriadnej schôdze: Megaodmena
FotoVideo

18.10.2017 20:38

BRATISLAVA - Podpredseda Národnej rady Slovenskej republiky Béla Bugár (Most-Híd) zvolal na dnes mimoriadnu schôdzu parlamentu vo veci predražených právnych služieb, ktoré má štátna akciová spoločnosť MH Manažment, a. s. vyplatiť advokátskej kancelárii Radomíra Bžána. Po šesť a polhodinovej rozprave si Smer schválil vlastný návrh, ktorý na rozdiel od ... viac »


Právnička Mišíková: Môj mandant Daniel Lipšic trestný rozkaz akceptoval

Právnička Mišíková: Môj mandant

16.10.2017 18:30

BRATISLAVA – Trestný rozkaz Okresného súdu Bratislava III vo veci dopravnej nehody bývalý poslanec NR SR a exminister vnútra Daniel Lipšic akceptoval a nepodal voči nemu odpor v zákonnej lehote. Uviedla to dnes jeho právna zástupkyňa Eva Mišíková. viac »


Fico prehovoril o odmene pre Bžána: Nechutná a vysoká, ironický odkaz opozícii!

Robert Fico

12.10.2017 19:45

BRATISLAVA - Mnohomiliónová odmena pre advokátsku kanceláriu Radomíra Bžána, ktorú mal dostať za zastupovanie štátu v spore o Vodnú elektráreň Gabčíkovo (VEG), bola vysoká a nechutná. Počas dnešnej Hodiny otázok to v pléne NR SR vyhlásil premiér Robert Fico (Smer-SD) s tým, že oceňuje kroky ministra hospodárstva Petra Žigu (Smer-SD), ktorý mal úlohu ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?