Sobota, 20. január 2018. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Kauzy

Blahová v kauze boja o dieťa zavádza, tvrdí právnik otca

Natália Blahová

Natália Blahová

17.01.2018 16:10

BRATISLAVA – Poslankyňa NR SR za stranu Sloboda a Solidarita Natália Blahová zavádzala v súvislosti s kauzou týkajúcou sa boja o dieťa medzi slovenským otcom a ekvádorskou matkou. Tvrdí to právny zástupca otca Andrej Gara, podľa ktorého sa Blahová ako poradkyňa matky minulý piatok v základnej škole v Jakubove pokúsila „nezákonne zrealizovať výkon rozhodnutia ... viac »

Rybanič chcel podľa MV vyrobiť politickú kauzu, nikto nepochybuje o tom, že spáchal trestný čin

Rybanič chcel podľa MV

19.12.2017 15:01

BRATISLAVA - Keď obžalovaný poslanecký asistent Filip Rybanič poskytol pozmenené informácie z účtu ministra vnútra Roberta Kaliňáka mediám, chcel vyrobiť politickú kauzu. Uvádza sa to vo vyhlásení rezortu vnútra v súvislosti s dnešným návrhom obhajcu Filipa Rybaniča, že Súdny dvor EÚ by mal posúdiť, či si nezaslúži ochranu ako whistleblower. viac »


NKÚ ukončil veľkú kontrolu Lajčákovej kauzy s predsedníctvom: Samé pochybenia

Miroslav Lajčák

19.12.2017 13:00

BRATISLAVA – Najvyšší kontrolný úrad (NKÚ) nenašiel počas kontroly slovenského predsedníctva v Rade EÚ na ministerstve zahraničných vecí také skutočnosti, ktoré by zakladali podozrenie zo spáchania trestného činu. Zistil však viaceré pochybenia, ktorým sa dalo predísť, a tým mohla byť príprava predsedníctva transparentnejšia. Na pochybné praktiky upozornila ... viac »


Kauza nahliadnutia do účtu ministra vnútra pokračuje: Pojednávanie bude v utorok

Kauza nahliadnutia do účtu

17.12.2017 18:29

BRATISLAVA – V utorok pokračuje na Okresnom súde Bratislava V pojednávanie v kauze nezákonného nahliadania do účtu ministra vnútra Roberta Kaliňáka. viac »


Rajtár podal trestné oznámenie na Bašternáka: Obvineniam sa nevyhol ani Kaliňák

Jozef Rajtár

14.12.2017 21:05

BRATISLAVA - Poslanec Národnej rady SR Jozef Rajtár (SaS) dáva trestné oznámenie na podnikateľa Ladislava Bašternáka, v ktorom žiada aj jeho väzobné stíhanie. Oznámil to na štvrtkovej tlačovej konferencii v Bratislave. V podnete adresovanom Generálnej prokuratúre SR hovorí o podozreniach zo spáchania viacerých skutkov. Menuje obzvlášť závažný trestný ... viac »


Súd odvolal zatykač na Igora Šajgala v kauze vraždy podnikateľa Jána Kubašiaka

Igor Šajgal

14.12.2017 18:05

BANSKÁ BYSTRICA - Spis v kauze vraždy podnikateľa Jána Kubašiaka z Polomky sa vrátil na prvostupňový Okresný súd v Banskej Bystrici po tom, ako Najvyšší súd Slovenskej republiky svojím rozhodnutím vyhovel dovolaniu odsúdeného Igora Šajgala a zrušil právoplatný rozsudok vydaný v tejto trestnej veci. viac »


Zásah leteckých záchranárov: Pomohli mužovi (43), ktorého zasiahol padajúci strom

Zásah leteckých záchranárov: Pomohli

13.12.2017 16:05

BRATISLAVA - Leteckí záchranári z Banskej Bystrice dnes ráno zasahovali pri úraze 43-ročného muža v lese neďaleko obce Klenovec (okres Rimavská Sobota). viac »


NAKA preveruje majetky Kaliňáka a Počiatka: Je za tým biznis s Bašternákom

NAKA preveruje majetky Kaliňáka

07.12.2017 13:59

BRATISLAVA - Národná kriminálna agentúra (NAKA) vykonáva operatívne preverovanie vo veci majetkových pomerov osôb spájaných s kauzou podnikateľa Ladislava Bašternáka. viac »


Prípad Duckého zmeniek je konečne ukončený: Bývalý finančný riaditeľ SPP putuje za mreže

Prípad Duckého zmeniek je

07.12.2017 10:45

BRATISLAVA - Najvyšší súd (NS) SR vo štvrtok v prípade tzv. „Duckého zmeniek“ zamietol odvolanie bývalého finančného riaditeľa Slovenského plynárenského priemyslu (SPP) Ivana Maroša a potvrdil tak rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici. viac »


Škandalózne odhalenie o Kočnerových praktikách! Obludné rozmery podvodu, varuje Rajtár

Marián Kočner

05.12.2017 13:38

BRATISLAVA - Polícia by mala konať veľmi rýchlo, podnikateľ Marián Kočner sa postupne zbavuje svojich firiem. Povedal to dnes na tlačovej besede poslanec Národnej rady SR za SaS Jozef Rajtár s tým, že Kočner uskutočnil aj ďalšie prevody bytov v bytovom komplexe Five Star Residence. Tie podľa neho nadväzujú na známe prevody 17 bytov za jedno euro na ... viac »


Vladimír Mečiar o kauze Rusko: Nikto ma nepredvolal a dúfam, že to ani neurobia

Vladimír Mečiar dnes hovoril

04.12.2017 20:55

BRATISLAVA - Prípad Pavla Ruska pokračoval výsluchmi na polícii aj v pondelok. Ako informuje TV JOJ na svojej internetovej stránke www.noviny.sk, požiadali o vyjadrenie ku kauze aj bývalého premiéra Vladimíra Mečiara. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.