Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Kauzy

Ministerka Laššáková má na krku ďalšiu kauzu: Vyúčtovala kultúrne akcie, ktoré sa nikdy nekonali

Ľubica Laššáková

Ľubica Laššáková

pred 2 hodinami

BANSKÁ BYSTRICA - Ako sa zdá, nová ministerka kultúry Ľubica Laššáková, s ktorou je nespokojná väčšina umeleckej obce, má toho na rováši viac. V banskobystrickej časti Podlavice mala na starosti účtovanie kultúrnych akcií. Aj takých, ktoré sa nekonali. viac »

Smutná pravda, veľké ryby nikdy nepotrestajú: Spovede policajtov, ako funguje systém na Slovensku

Kukláči zasahovali v Seredi

05.04.2018 05:55

BRATISLAVA - Autori novej Správy o slovenskej polícii hovoria o tom, že skresľovanie policajných štatistík je len jedným z problémov slovenskej polície. Nadácia Zastavme korupciu a týždenník Trend od januára zbierali svedectvá policajtov, aby zistili, prečo sa na Slovensku nedarí vyšetrovať veľké kauzy. viac »


Exčlen predstavenstva žiada vyplatenie odmien: Viskupič bojuje za záchranu letiska

Jozef Viskupič

04.04.2018 20:40

PIEŠTANY – Na Okresnom súde v Piešťanoch dnes odročili pojednávanie, v ktorom bývalý člen predstavenstva piešťanského letiska a súčasný hlavný kontrolór mesta Trnava Vladimír Krátky žiada od spoločnosti vyplatenie odmien vo výške 38.000 eur. Aj s ďalšími poplatkami by to celkovo malo byť takmer 50.000 eur. viac »


Špeciálny prokurátor Kováčik vracia úder! Útok na Špirka, ktorý prehovoril o špine v štáte

Špeciálny prokurátor Kováčik vracia
FotoVideo

04.04.2018 16:00

BRATISLAVA - Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik podal návrh na disciplinárne potrestanie prokurátora Vasiľa Špirka. Dôvodom mohlo byť jeho vystúpenie pred novinármi zo začiatku marca, kedy hovoril o podozreniami v spojitosti s Robertom Kaliňákom a Jánom Počiatkom. Nie je však známe, aký trest pre Špirka Kováčik žiada ani aký je dôvod podania návrhu. viac »


Dvojica zadržaných mužov v kauze s liekmi je na slobode: Sudca ich neposlal do väzby

Dvojica zadržaných mužov v

01.04.2018 20:35

PREŠOV - Okresný súd v Prešove v nedeľu popoludní zamietol návrh prokurátora na väzbu dvoch zadržaných mužov z okresu Vranov nad Topľou, ktorí sú obvinení zo zločinu nedovoleného zaobchádzania s liekmi, liečivami a zdravotníckymi pomôckami. Ako uviedla hovorkyňa prešovských súdov Ivana Petrufová, sudca prijal písomný sľub obvinených a prepustil ich zo zadržania na slobodu. viac »


Mocní známi Miroslava Bödöra: Ľudia, ktorí rozhodujú o dotáciách a lukratívnych tendroch

Robert Fico a Ľubomír

01.04.2018 16:19

BRATISLAVA – Oligarcha Miroslav Bödör má dobré vzťahy so špičkami Smeru. Všimol si to aj zavraždený novinár Ján Kuciak, ktorý prišiel na to, že viacero dotácií na rozvoj vidieka ide práve k ľuďom blízkym Bödörovi. viac »


Rošková mala brať agrodotácie aj na letisko: Podozrenia siahajú ešte vyššie

Ľubica Rošková

30.03.2018 15:20

BRATISLAVA - Praktiky firmy exposlankyne Smeru Ľubice Roškovej ukázali diery v systéme agrodotácií. Najlepšie informácie o tom, na ktoré pozemky nikto nežiadal agrodotácie a najrýchlejší prístup ku všetkým žiadostiam o dotácie mali v Pôdohospodárskej platobnej agentúre (PPA). Informuje o tom Denník N na svojej webstránke. viac »


MIMORIADNA SPRÁVA Šéf protikorupčnej jednotky Krajmer odstúpil z funkcie

Róbert Krajmer
Foto

29.03.2018 19:40

BRATISLAVA - Po dvojnásobnej poprave sa pod paľbu okrem politikov a šéfa policajného zboru dostal aj šéf protikorupčnej jednotky NAKA Róbert Krajmer. Kým nový minister Tomáš Drucker pri odvolávaní váhal, Robert Krajmer sa rozhodol sám odstúpiť z funkcie. viac »


Nad Bašternákom sa sťahujú mračná: Účinná ľútosť nepomohla, prokurátor na neho podal žalobu

Nad Bašternákom sa sťahujú

29.03.2018 12:20

BRATISLAVA - Kauza okolo kontroverzného podnikateľa Ladislava Bašternáka sa pohla. Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry neakceptoval jeho návrh na zastavenie trestného stíhania z dôvodu účinnej ľútosti. Na rade je súd. viac »


Ďalšie odhalenie o podnikaní Vadalovcov! Výsmech štátu, obrovské dlhy na odvodoch

Ďalšie odhalenie o podnikaní

28.03.2018 10:58

BRATISLAVA - Ich firmy dostávajú obrovské dotácie, vozia sa na luxusných autách, spájajú ich s talianskou mafiou aj smeráckymi politickými špičkami. Rodinný klan okolo zadržaného Antonina Vadalu má však toho na rováši viac. Podľa našich zistení štátu dlžia na poistnom obrovské sumy. viac »


Slovensko sa v prípade financovania VšZP odvolá voči verdiktu Súdneho dvora v Luxemburgu

Slovensko sa v prípade

21.03.2018 16:40

BRATISLAVA - Slovensko sa odvolá voči verdiktu Súdneho dvora Európskej únie (EÚ) v Luxemburgu, potvrdilo Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR. Ide o podnet súkromných zdravotných poisťovní Dôvera a Union ZP vo veci nedovolenej štátnej pomoci v prípade Spoločnej zdravotnej poisťovne a Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP). viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.