Pondelok, 22. január 2018. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Kauzy

Finančná správa identifikovala daňové úniky za štyri milióny eur: Prípad už rieši NAKA

Ilustračné foto

Ilustračné foto

20.01.2018 20:40

BRATISLAVA - Prípad možných daňových podvodov z mája minulého roka prechádza do ďalšej fázy. Finančná správa v ňom identifikovala desiatky spoločností s podozrením na daňové trestné činy a prípad posunula polícii. Informovali o tom v sobotu Hospodárske noviny (HN) a televízia Markíza. viac »

Posun v kauze Rapid life: NAKA začala trestné stíhanie

V sídle košickej poisťovne

20.11.2017 20:08

BRATISLAVA - Národná kriminálna agentúra (NAKA) začala v prípade poisťovne v nútenej správe Rapid life trestné stíhanie. Vo večernom spravodajstve o tom informovala televízia Markíza. viac »


Smrť baníkov v Handlovej nemusel spôsobiť výbuch: Súd opäť preskúma príčiny tragédie

Smrť baníkov v Handlovej

16.11.2017 09:25

PRIEVIDZA - Okresný súd (OS) v Prievidzi sa bude opäť zaoberať prípadom tragického výbuchu v bani v Handlovej, kde 10. augusta 2009 zahynulo 20 ľudí. Potvrdil to hovorca súdov v Trenčianskom kraji Roman Tarabus. viac »


PRÁVE TERAZ Na polícii vypovedá Sylvia Volzová: Žena, ktorú chcel údajne Rusko dať zavraždiť

PRÁVE TERAZ Na polícii

14.11.2017 15:49

BRATISLAVA - V kauze Pavla Ruska by dnes mala vypovedať aj jeho spoločníčka Sylvia Volzová. Práve jej vraždu si mal na základe výpovede Mikuláša Černáka objednať Pavol Rusko. viac »


Kauza platinových sitiek sa dnes mala priblížiť ku koncu: Anonym však opäť nahlásil bombu

Kauza platinových sitiek sa

10.11.2017 14:55

BRATISLAVA - a Okresnom súde (OS) Bratislava I sa neuskutočnilo v piatok hlavné pojednávanie v prípade tzv. platinových sít. V budove totiž nahlásili bombu. Samotný prípad speje k záveru. Pôvodne sa očakávalo, že súd v piatok ukončí dokazovanie a zaznejú aj záverečné reči. viac »


Kauza odmeny pre advokáta: Polícia zaistila 17 miliónov na Bžánovom účte

Kauza odmeny pre advokáta:

10.11.2017 13:35

BRATISLAVA - Spoločnosť MH Manažment vo štvrtok (9.11.) požiadala súd o vydanie tzv. predbežného opatrenia, ktorým by sa mali zaistiť peniaze na účte advokáta Radomíra Bžána, vyplatené mu za vyhratý spor vo veci Vodnej elektrárne Gabčíkovo (VEG), a to až do ukončenia sporu so štátom. Uviedol to na piatkovom brífingu šéf Ministerstva hospodárstva (MH) ... viac »


MH Manažment zaplatí Bžánovi faktúru s výhradou, budú ho žalovať

MH Manažment zaplatí Bžánovi

07.11.2017 15:45

BBRATISLAVA - Štátna spoločnosť MH Manažment, právny pokračovateľ Fondu národného majetku (FNM) SR, zaplatí faktúru advokátovi Radomírovi Bžánovi za víťazstvo v arbitráži ohľadom Vodnej elektrárne Gabčíkovo (VEG), ale s výhradou, bude ho však žalovať. viac »


Černák osvetľuje podrobnosti Ruskovej kauzy: Štát kryje zločincov, o Ruskovi sa vedelo dávno!

Černák objasnil ďalšie podrobnosti
Foto

07.11.2017 13:39

BRATISLAVA - V kauze objednávky vraždy Pavla Ruska visí vo vzduchu stále veľa otázok. Svedkovia vypovedajú, Rusko ostáva vo väzbe a Černák osvetľuje ďalšie fakty v prípade. Prostredníctvom svojho advokáta osvetlil aj pochybný postup štátu v Ruskovej kauze. viac »


PRÁVE TERAZ Škandál z čias Radičovej vlády spľasol: Súd oslobodil exšéfa daňovákov

PRÁVE TERAZ Škandál z

02.11.2017 11:30

BRATISLAVA - Krajský súd (KS) v Bratislave dnes definitívne oslobodil spod obžaloby bývalého riaditeľa Daňového riaditeľstva SR z obdobia vlády Ivety Radičovej Miroslava Mikulčíka. viac »


Zvrat v objednávke vraždy Pavla Ruska: Nová spoveď mafiánskeho bossa a Černákovho šoféra!

Lališ vo svojej výpovedi
Foto

30.10.2017 16:12

BRATISLAVA - Štvrtý obvinený v kauze Ruskovej objednávky vraždy vypovedal. Boss sýkorovcov Robert Lališ alias Kýbel dnes poprel výpoveď Mikuláša Černáka. Lališov výsluch prebiehal vo väznici v Banskej Bystrici. Okrem neho vypovedal aj Černákov bývalý šofér. viac »


Prokurátor, ktorý dozoroval vyšetrovanie ministra vnútra Roberta Kaliňáka, je opäť obvinený

Robert Kaliňák

30.10.2017 09:39

BRATISLAVA - Prokurátora Vasiľa Špirka, ktorý pôvodne dozoroval vyšetrovanie ministra vnútra Roberta Kaliňáka v kauze Ladislava Bašternáka, znovu obvinili. Tentokrát z prečinu zneužitia právomoci verejného činiteľa, píše Denník N. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.