Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Kauzy

Kauza električkovej trate na Špitálskej ulici sa posúva, rieši ju už generálna prokuratúra

Kauza električkovej trate na

20.09.2017 11:10

BRATISLAVA – Podnet Dopravného podniku Bratislava (DPB) pre zastavenie stavebných prác na električkovej trati na Špitálskej ulici v hlavnom meste SR Bratislave postúpila Krajská prokuratúra Bratislava na Generálnu prokuratúru SR. Uviedol to Michal Šurek z bratislavskej krajskej prokuratúry s tým, že DPB o tom informovali. viac »


V kauze Babiš ústavný súd zatiaľ nerozhodol: Pojednávanie sa odročilo

Andrej Babiš

14.09.2017 13:45

KOŠICE – Ústavný súd SR (ÚS) dnes nerozhodol o sťažnosti Ústavu pamäti národa (ÚPN) namierenej voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu SR (NS SR) v kauze Babiš. Súd dnešné pojednávanie odročil na 12. októbra, v ten deň vyhlási aj rozhodnutie. viac »


Zvrat v megakauze eurofondov! Danka kritizovali za biznis Smeru, Mostu a ľudí z Bonaparte

Andrej Danko

22.08.2017 15:30

BRATISLAVA - Pri prvej eurofondovej výzve Petra Plavčana (SNS) za 300 miliónov eur sa najviac darilo firme blízkej bývalému ministrovi za Smer-SD. Vyše šesť miliónov eur získala aj firma podnikateľa, ktorý vlastní nehnuteľnosti v luxusnom komplexe Bonaparte. viac »


Ďalší problém u Kaliňáka: Nemocnica sv. Michala porušila zákon

Ďalší problém u Kaliňáka:

22.08.2017 12:10

BRATISLAVA - Nemocnica sv. Michala nepostupovala podľa Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) pri obstarávaní svojho komplexného vybavenia v súlade so zákonom. Uviedol to riaditeľ Nadácie Zastavme korupciu Pavel Sibyla. viac »


Špeciálna prokuratúra ešte nemá Bašternákov spis v súvislosti s účinnou ľútosťou

Špeciálna prokuratúra ešte nemá

22.08.2017 11:35

BRATISLAVA – Polícia zatiaľ nedoručila na Úrad špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) spisový materiál v prípade daňového trestného činu obvineného podnikateľa Ladislava Bašternáka, ktorý mal podľa informácií médií vypovedať v uplynulých dňoch pred policajným vyšetrovateľom a prejaviť účinnú ľútosť. Informovala o tom hovorkyňa ÚŠP Jana Tökölyová. viac »


Kauza pokračuje: Polícia sa zaoberá komunikáciou Kollára s mladistvou na internete

Kauza pokračuje: Polícia sa
Foto

21.08.2017 15:40

BRATISLAVA – Polícia stále vyšetruje prípad komunikácie poslanca Národnej rady (NR) SR Borisa Kollára (Sme rodina) s mladistvou ženou na sociálnej sieti. Uviedol to hovorca Prezídia Policajného zboru Martin Wäldl. viac »


Plavčan stopol vyplácanie podozrivých eurofondov: Firmám neodišlo jediné euro

Peter Plavčan

09.08.2017 19:54

BRATISLAVA - V medializovanej kauze eurofondov zatiaľ nebolo firmám vyplatené ani jedno euro. V Televíznych novinách na Markíze to uviedol minister školstva, vedy, výskumu a športu Peter Plavčan. viac »


Nová nádej pre veriteľov: Súd posiela Hydrostav do likvidácie

Nová nádej pre veriteľov:

04.08.2017 11:50

BRATISLAVA – Okresný súd Bratislava I. posiela akciovú spoločnosť Hydrostav do likvidácie. Ako sa uvádza v uznesení, ktoré má agentúra SITA k dispozícii, bratislavský okresný súd pri rozhodnutí vychádza z právoplatných rozsudkov krajského a okresného súdu v Trenčíne, podľa ktorých má spoločnosť Hydrostav pohľadávky voči viacerým osobám, ktoré boli uznané za vinné. viac »


Brutálny prípad sériového vraha zo Zliechova pokračuje: Detaily popráv, počet obetí môže vzrásť

Brutálny prípad sériového vraha
FotoVideo

20.07.2017 15:03

BRATISLAVA - Brutálny prípad sériového vraha zo Zliechova pokračuje. Riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry dnes na tlačovej konferencii Policajného zboru SR zverejnil ďalšie informácie, podľa ktorých môže počet obetí ešte narásť. Prípad figuroval pod výstižným názvom Beštia. viac »


Valiace sa kauzy si vypýtali svoju daň: Kolaps Jána Slotu krátko pred súdom

Valiace sa kauzy si

29.06.2017 11:30

BANSKÁ BYSTRICA – Na pracovisku Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici sa dnes malo začať hlavné pojednávanie s expolitikom Jánom Slotom, ktorý však pre zdravotné problémy na súd neprišiel. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.