Piatok, 23. marec 2018. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Kauzy

Slovensko sa v prípade financovania VšZP odvolá voči verdiktu Súdneho dvora v Luxemburgu

Ilustračné foto

Ilustračné foto

včera o 16:40

BRATISLAVA - Slovensko sa odvolá voči verdiktu Súdneho dvora Európskej únie (EÚ) v Luxemburgu, potvrdilo Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR. Ide o podnet súkromných zdravotných poisťovní Dôvera a Union ZP vo veci nedovolenej štátnej pomoci v prípade Spoločnej zdravotnej poisťovne a Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP). viac »

Je to potvrdené: Čistý deň už prišiel definitívne o akreditáciu

Zakladateľka zariadenia Čistý deň

14.02.2018 17:50

BRATISLAVA - Ministerstvo práce odobralo akreditáciu resocializačnému zariadeniu Čistý deň. Ako agentúru SITA dnes informovala Barbora Petrová z tlačového a komunikačného odboru Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR, k právoplatnosti je potrebné naplnenie podmienky doručenia, a teda potvrdenie o prevzatí zásielky alebo uplatnenie fikcie doručenia ... viac »


MIMORIADNE Z PARLAMENTU Koalícia dala Galkovi darček k narodeninám: Odvolávanie v poslednej chvíli stopli

MIMORIADNE Z PARLAMENTU Koalícia
FotoVideo

14.02.2018 14:00

BRATISLAVA - Poslanci majú dnes v parlamente hovoriť o nových skutočnostiach, ktoré prenikli na verejnosť pred pár dňami. Ide o kauzu odpočúvania novinárov, ktorá sa prevalila za vlády Ivety Radičovej. V tom čase bol na čele ministerstva obrany Ľubomír Galko. V deň rokovania však prenikli informácie o Galkovom vážnom zdravotnom stave. Schôdza sa tak zrejme odloží na neurčito. viac »


Šéf policajnej inšpekcie čelí škandálu: Nahrávka o podivných praktikách s bytom na Floride

Prvý viceprezident Prezídia Policajného

14.02.2018 12:30

BRATISLAVA - Vysokopostavený policajt, šéf Inšpekcie Mininisterstva vnútra SR Milan Lučanský mlčí ako hrob. Stále nezodpovedal na otázky o nadobudnutí svojho majetku, ako aj to, ako si zarobil na luxusné bývanie. Hovorí, že podnikateľ Chynoradský klame, pretože mu v minulosti nepomohol. viac »


Už sa z toho nevykrúti: Rozsudok v spore Babiša a ÚPN bude právoplatný doručením

Andrej Babiš

14.02.2018 10:45

BRATISLAVA – Krajský súd (KS) v Bratislave zamietol žalobu Andreja Babiša na Ústav pamäti národa (ÚPN). viac »


Poslankyňa SaS Blahová skončila na polícii: Prípad únosu Izabely sa poriadne dramatizuje

Koncom januára podala Natália
Foto

13.02.2018 12:29

BRATISLAVA - Prípad údajného únosu maloletej Izabely sa ešte stále neskončil. Spor medzi Natáliou Blahovou a detskou ombudsmankou Vierou Tomanovou sa vyostruje. Blahová podala trestné oznámenie na Tomanovú a najnovšie podal trestné oznámenie otec Izabelky na poslankyňu SaS. Tá strávila včerajšok na polícii v Malackách. viac »


Kauza známa ako Gemerský mlyn ide pred súd: Už v utorok sa začne pojednávanie

Kauza známa ako Gemerský

11.02.2018 17:35

BRATISLAVA - V utorok je na pôde Okresného súdu Bratislava II vytýčené pojednávanie v kauze mediálne známej ako Gemerský mlyn. V prípade čelia obžalobe bývalí predstavitelia Fondu národného majetku Jozef V. a Ľubomír N. V kauze sa malo pôvodne začať pojednávať už v novembri 2017, členka senátu sa však ospravedlnila pre práceneschopnosť. viac »


Dvojica z kauzy "piťovci dva" opäť pred súdom: Najvyšší súd žiada doplnenie dokazovania

Dvojica z kauzy

08.02.2018 19:05

BANSKÁ BYSTRICA - Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici sa dnes začalo nové hlavné pojednávanie s dvojicou mužov, stíhaných s piešťanskou zločineckou skupinou “piťovci dva“. Ide o údajného šéfa skupiny Ľuboša F. a bývalého policajta Milana K., ktorých prípady Najvyšší súd SR vrátil na doplnenie dokazovania. viac »


Bašternák sa oboznámil s výsledkami vyšetrovania: Na zaplatenie dvoch miliónov má 24 hodín

Bašternák sa oboznámil s

08.02.2018 18:00

BRATISLAVA - V prípade daňového trestného činu Ladislava B. sa oprávnené osoby oboznámili s výsledkami vyšetrovania a celý spis bude zaslaný dozorujúcemu prokurátorovi na ďalšie konanie. Uviedol to hovorca policajného prezídia Martin Wäldl. viac »


Marián Kočner žiada vyplatenie ďalšej zmenky: Od Markízy chce viac ako 8 miliónov eur

Marián Kočner a Pavol

08.02.2018 17:00

BRATISLAVA - Ďalší spor o vyplatenie miliónovej zmenky medzi spoločnosťou Správa a inkaso zmeniek podnikateľa Mariána Kočnera a na druhej strane Pavla Ruska a spoločnosti Markíza Slovakia začal dnes prejednávať Okresný súd Bratislava V. Tentokrát ide o zmenku v hodnote 8 298 479 eur. viac »


Bašternák vyjadril ľútosť a štátu vrátil milióny

Ladislav Bašternák

08.02.2018 13:00

BRATISLAVA - Polícia minulý týždeň skončila vyšetrovanie daňovej kauzy Ladislava B. Ten si chcel už vlani uplatniť účinnú ľútosť. Exminister vnútra Daniel Lipšic vtedy upozornil na verdikt ústavného súdu, ktorý v inej daňovej kauze rozhodol, že v prípade vratiek DPH nie je možné uplatniť si účinnú ľútosť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!